سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
بر اساس سبک
بر اساس محیط
بر اساس طرح
بر اساس جنس
بر اساس آلبوم
کالا برای:

کاغذ دیواری اداری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاغذ دیواری اداری و دفتر کار اغلب دارای طرح‌های رسمی هستند. اما امروزه چه نوع طرح‌هایی برای فضاهای رسمی مانند ادارات کاربرد دارند؟ نقوش و طرح‌های ساده، هندسی و بافت دار از طرح‌های مناسب برای پوشش دیوار این نوع فضاها هستند. بهتر است از رنگ‌های خنثی مانند خاکستری برای پوشش دیوار دفاتر استفاده کرد. طرح‌ها باید ساده و رسمی باشند و با نوع کاربری فضا هماهنگ باشند. می‌توان از نقوش هندسی یا طرح‌های کلاسیک نیز استفاده کرد. بهتر است برای مشاهده طرح‌های متنوع، به آلبوم کاغذ دیواری برندهای مختلف سر بزنید.

در هر آلبوم کاغذ دیواری ممکن است طرح‌های بسیار متنوعی وجود داشته‌باشند. این نقوش اغلب به صورت مدرن یا کلاسیک طراحی می‌شوند. زیرا بیشتر ساختمان‌های اداری و تجاری با این شیوه‌ها طراحی می‌شوند. با توجه به قیمت کاغذ دیواری می‌توان از طرح‌های متنوع با طول و عرض متنوع برای پوشش دیوار استفاده کرد. مثلا برای دیوار پشت میز کار اغلب از طرح‌های هندسی و رسمی استفاده می‌شود.

قیمت کاغذ دیواری اداری

قیمت کاغذ دیواری اداری با توجه به قیمت هر رول مشخص می‌شود. کاغذ دیواری مناسب دفاتر کار نیز مانند تمامی انواع این پوشش، با طول و عرض مشخصی ارائه می‌شود. گاهی طول و عرض کاغذ دیواری می‌تواند روی قیمت آن موثر باشد. اگر قصد دیزاین و طراحی یک بخش از دیوار را دارید می‌توانید از یک رول استفاده کنید. قیمت رول کاغذ دیواری نیز با توجه به نوع برند، مشخص می‌شود. برندهای ایرانی و خارجی دارای قیمت‌های متفاوتی هستند و این موضوع بستگی به کیفیت و ویژگی‌های این نوع پوشش‌ها دارد.

در یک آلبوم کاغذ دیواری طرح‌های متنوعی برای ادارات و دفاتر کار وجود دارد. می‌توان از این پوشش برای سرتاسر دیوار نیز استفاده کرد. در این صورت ممکن است قیمت کاغذ دیواری با توجه به افزایش طول آن، بیشتر شود. پوشش مناسب برای فضای اداری در مجموعه و سایت دکورآفیس با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می‌شود. این پوشش تزیینی از نظر کیفیت و دوام، درجه یک است.

کاغذ دیواری اداری ساده

کاغذ دیواری اداری بهتر است دارای نقوش ساده و رنگ روشن باشد. در این فضا نباید از کاغذ دیواری گل دار استفاده کرد. این نوع طرح برای فضای مسکونی انتخاب مناسب‌تری است. اما برای فضای اداری بهتر است از طرح‌های ساده استفاده کرد. کاغذ دیواری اداری ساده انتخاب مناسبی برای انواع مراکز اداری، رسمی و دفاتر کار است. در شرکت‌های بین‌المللی نیز می‌توان از طرح‌های ساده با طرح متنوع استفاده کرد.

میزان فروش کاغذ دیواری با طرح‌های رسمی نشان‌دهنده استقبال از این نوع نقوش است. در نتیجه در سایت دکورآفیس طرح‌های متنوعی وجود دارد که با مشاهده آلبوم‌ها می‌توان طرح مناسب را انتخاب کرد. اگر کاغذ دیواری ساده باشد بهتر است تمامی دیوار با آن پوشش داده‌شود. در غیر این صورت بخش‌هایی مانند دیوار پشت میز کار انتخاب مناسبی برای دیوار است. طرح‌های رسمی در حال حاضر به صورت رولی در سایت دکورآفیس قابل خریداری هستند. نمایندگی فروش کاغذ دیواری انواع طرح با نقوش رسمی و اداری را در این سایت ارائه می‌کند.

خرید کاغذ دیواری اداری

همانطور که گفته‌شد به منظور خرید کاغذ دیواری می‌توانید به سایت دکورآفیس مراجعه کنید. در این بخش طرح‌های متنوعی برای فضاهای مختلف وجود دارد. یکی از این طرح مناسب برای فضای اداری و دفاتر رسمی است. طرح‌های رسمی و اداری در ساختمان‌های اداری و تجاری کاربرد دارند. می‌توانید به سایت مراجعه و به بخش کاغذ دیواری بروید. با انتخاب هر طرح امکان خرید رول کاغذ دیواری وجود دارد. کاغذ دیواری اداری را می‌تواند در طرح و رنگ متنوع خریداری کنید. نقوش هندسی برای دیوار پشت میز کار انتخاب مناسبی هستند و بهتر است برای دیوار یک سمت از اتاق استفاده شود.

کاغذ دیواری اداری رسمی

تیم حرفه‌ای دکورآفیس طرح‌های متنوعی را برای تزیین فضای اداری ارائه کرده است. این مجموعه به عنوان نمایندگی فروش کاغذ دیواری اداری با طرح‌های متنوع خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. این طرح‌ها با نوع طراحی فضا باید هماهنگ باشند و متنوع انتخاب شوند. رنگ سفید، خاکستری و نقره ای برای این فضاها انتخاب مناسبی هستند. کاغذ دیواری اداری رسمی دارای طرح‌های متنوعی است که برای این فضا طراحی شده‌اند.

کاغذ دیواری اداری ارزان

کاغذ دیواری‌های ارائه‌شده توسط شرکت دکورآفیس دارای قیمت‌های مقرون به صرفه هستند. کاغذ دیواری اداری ارزان قیمت را می‌توانید از طریق سایت سفارش دهید. امروزه روش‌های مختلفی برای خرید کاغذ دیواری وجود دارد. یکی از آن‌ها مراجعه به سایت و مشاهده انواع کاغذ دیواری از برندهای مختلف است. در یک دفتر کار می‌توان از طرح‌های متنوع استفاده کرد که با نوع کاربری محیط هماهنگ باشند.

کاغذ دیواری دفتر کار

برای دیزاین و طراحی دفتر کار امکان استفاده از انواع کاغذ دیواری دفتر کار وجود دارد. این طرح‌ها با نوع طراحی فضا هماهنگ باید باشند. از این رو برای این فضا از طرح‌های رسمی و مدرن استفاده می‌شود. در صورتی که شرکت بین‌المللی باشد می‌توان از انواع پوستر دیواری با طرح نقشه جهان نیز در کنار کاغذ دیواری استفاده کرد. این نوع طرح‌ها در ترکیب با یکدیگر موجب طراحی یک فضای یکدست و هماهنگ می‌شوند.

طرح کاغذ دیواری برای شرکت

برای شرکت، اداره و دفتر کار امکان استفاده از انواع نقوش و طرح کاغذ دیواری وجود دارد. طرح کاغذ دیواری برای شرکت همانطور که گفته‌شد باید رسمی و مناسب برای این کاربری باشد. امروزه طراحی و دیزاین فضای اداری نیز بسیار اهمیت دارد و اکثر طراحان، دیزاین و طراحی‌های متنوعی را برای این فضا در نظر می‌گیرند. به منظور خرید کاغذ دیواری اداری می‌توانید به سایت دکورآفیس مراجعه کنید. این مجموعه به عنوان مرکز فروش و پخش انواع کاغذ دیواری فعالیت دارد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.