سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری خط نستعلیق

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری سنتی به دسته های مختلفی تقسیم میشود و هر کدام از این دسته های پوستر سنتی طرفداران مخصوص به خود را دارد. یکی از این انواع کاغذ دیواری سنتی، کاغذ دیواری شعر است که با نام پوستر دیواری خطی و خطاطی از آن نام برده میشود. در این کاغذ دیواری های سه بعدی از اشعار بزرگان استفاده شده که توسط طراحان زبده با خطوط نستعلیق طراحی شده است. این پوستر دیواری های خط نستغلیق به دو شکل مدرن و سنتی طراحی شده اند که در نوع پوستر دیواری خط مدرن سعی بر آن شده تا از رنگهای شاد تر استفاده شود و در نوع پوستر دیواری خط سنتی بیشتر سعی در استفاده از رنگهای خنثی و زمینه های با طرح سنتی شده است.

پوستر دیواری خط نستعلیق

کاربرد پوستر دیواری خط نستعلیق

کاغذ دیواری سنتی در فضاهای مختلفی قابل استفاده است و از این پوستر سنتی ها هم در منازل و هم در مکانهای تجاری میتوان استفاده کرد و در این روزها هم استفاده از این نوع دکوراسیون بسیار مورد توجه قرار گرفته و بخاطر طراحی آنها به سبک مدرن در بسیاری از دکوراسیون های مدرن نیز استفاده شده که بسیار جلوه شیک و لاکچری ای به این فضاها میدهد.

پیشنهاد استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی خطاطی

هنر هر کشوری نشان دهنده اصالت ان کشور و استفاده از این هنرها در دکوراسیون داخلی نمادی از اصالت و توجه ساکنان آن به هنر ملی شان است . هنر خطاطی یکی از هنرهای زیبا و اصیل ایرانی است که نه تنها در ایران بلکه در جوامع بین المللی نیز از طرفداران بسیاری برخوردار است و از شأن و منزلت بالایی برخوردار است. بنابر این استفاده از آثار هنری از این نوع حال چه بشکل تابلو، کاغذ دیواری و یا هر شکل دیگر آن در محیط میتواند لوکس و اصیل جلوه کند و نشانه ای از اصالت و هنر دوست بودن مالک آن میباشد

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.