سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری سنتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت دکور آفیس مجموعه ای از زیباترین پوستر دیواری سنتی را بفروش میرساند  و همچنین کلیه محصولات خود را تا کنون با مناسب ترین قیمت به فروش رسانده است که این موضوع باعث شده تا هر روزه بر تعداد مشتریان  این مجموعه افزوده شود.

پوستر های دیواری از دیوارپوش های جدید محسوب نمیشوند و جزو دیوارپوش های قدیمی هستند که از سالها پیش در منازل مورد استفاده فراوانی داشته اند. اما این طرح پوستر دیواری سنتی میباشد که در طی سالها تغیرات زیادی داشته است و طرح های متنوعی از آنها را هم اکنون میتوان انتخاب و خریداری نمود. پوستر دیواری سنتی برای منازلی که از دکوراسیون کلاسیک و قدیکی برخوردار هستند بسیار مناسب و سازگار است و اغلب خریداران این نوع پوستر ها نیز افرادی هستند که دکوراسیون قدیمی و کلاسیک در منزل خود دارند. کاغذ دیواری سنتی از طرح های بسیار زیبایی بر روی خود بهره میبرد که این طرح ها میتوانند فضایی گرم و صمیمی را بوجود آورند و یا آور گذشته باشند. امروزه کاغذ دیواری سه بعدی سنتی نه حتی در منازل بلکه در برخی فضاهای اداری و یا حتی تجاری نیز که دکور کلاسیک دارند بکار میرود.

پوستر دیواری سنتی از بهترین گزینه ها برای دکورهای کلاسیک

با وجود اینکه بسیاری از مردم به دکوراسیون های با سبک مدرن علاقه نشان میدهند اما در این بین افرادی نیز وجود دارند که به دکوراسیون های کلاسیک نیز علاقه خاصی دارند و در بازسازی منزل  و یا همچنین نوسازی آن تمایلی به اجرای دکور مدرن نداشته و تمایل دارند تا دکور کلاسیک برای فضای موجود آنها اجرا گردد. این دکوراسیون های کلاسیک بعد از اجرا باید با دیوارپوش هایی تزئین شوند که طرح کلاسیک داشته باشند و سازگاری بسیار خوبی را ایجاد میکنند. برخی از خانواده ها برای انتخاب پوستر دیواری سنتی توجهی به این موضوع ندارند و همین موضوع نیز جلوه دکوراسیون آنها را به طور کامل به هم میریزد.

پوستر دیواری سنتی

کاغذ دیواری شعر مناسب برای علاقمندان به دیوارپوش های هنری

از انواع پوستر دیواری سفارشی سنتی که نظر بسیاری از علاقمندان به شعر و هنر را به خود جلب کرده است کاغذ دیواری شعر میباشد که از کاغذ دیواری های با طرح شعر است که اشعار آن نیز از شاعران بزرگ الهام گرفته شده اند. کاغذ دیواری شعر بر اساس ذوق و هنر طراح میتواند از اشعاری کوتاه و یا بلند و همچنین فونت های مختلف ریز و درشت طراحی شده باشد. این نوع پوستر دیواری سنتی را میتوان برای دکوراسیون های کلاسیک مورد استفاده قرار داد و مطمئنا میتواند تناسب بسیار خوبی را نیز با دکورهای قدیمی و کلاسیک برقرار کند. یکی از محبوب ترین کاغذ دیواری های شعر نیز که شهرت زیادی در میان دیگر کاغذ دیواری ها دارد کاغذ دیواری خط نستعلیق میباشد. کاغذ دیواری خط نستعلیق زیبایی بی وصفی دارد و از محبوب ترین کاغذ دیواری شعر محسوب میشود.

کاغذ دیواری سنتی را متنوع خریداری کنید

برای اینکه بتوانید فضای موجود و دکوراسیون خود را تا حد زیادی از کسلی و یکنواختی خارج کرده و حال و هوای خوبی به آن ببخشید باید برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری سنتی تنها به دنبال یک مدل نباشید و میتوانید مدل های متنوعی از پوستر دیواری سنتی را انتخاب و برای فضای موجود به کار ببرید. البته استفاده از پوستر دیواری سنتی در طرح های متنوع برای دکوراسیون به این موضوع نیز بستگی دارد که آیا فضای موجود بزرگ است یا کوچک.  در فضاهای کوچک امکان استفاده از چند مدل کاغذ دیواری سنتی چندان مناسب نیست و بهتر است تا از یک یا دو مدل پوستر دیواری استفاده شود. اما در مقابل دست شما باز خواهد بود تا مدل های متنوعی از پوستر دیواری سنتی را  برای فضاهای بزرگ انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. در فضاهای بزرگ بصورت فاصله دار زیباترین مدل های پوستر دیواری سنتی و کاغذ دیواری شعر و کاغذ دیواری خط نستعلیق را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.  

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.