سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
بر اساس سبک
بر اساس محیط
بر اساس طرح
بر اساس جنس
بر اساس آلبوم
کالا برای:

کاغذ دیواری کودک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاغذ دیواری کودک برای اتاق خواب بهتر است دارای رنگ روشن باشد. استفاده از رنگ تیره می‌تواند تاثیر منفی روی ذهنیت کودک داشته‌باشد. به منظور طراحی فضاهای مختلف باید به کاربری آن توجه کرد؛ اما بهترین کاغذ دیواری برای دیوار اتاق کودک کدام است؟ برای کودکان دختر و پسر هر کدام باید به صورت جداگانه از طرح‌های متنوع استفاده کرد. این طرح‌ها با توجه به جنسیت و سن کودک، انتخاب می‌شوند. برای خرید کاغذ دیواری می‌توان از طرح‌های متنوعی استفاده کرد که در سایت دکورآفیس وجود دارد. در این مجموعه طرح‌های متنوعی وجود دارد که مناسب سن و جنسیت کودکان است.

طرح‌ها با نقوش فانتزی، طرح‌های ساده بافت دار و نقوش هندسی مدرن انتخاب مناسبی برای نصب روی دیوار هستند. با استفاده از این طرح‌ها می‌توان اتاق خواب کودک را طراحی و دیزاین کرد. بهتر است قبل از انتخاب طرح، به نحوه طراحی و دکوراسیون داخلی فضا توجه شود. امروزه روش‌های بسیار زیادی برای طراحی و دیزاین دیوار وجود دارد. یکی از این روش‌ها استفاده از کاغذ دیواری اتاق است. به منظور طراحی دیوار می‌توان از طرح‌های متنوع استفاده شود که در آلبوم کاغذ دیواری اتاق خواب کودک موجود هستند.

 کاغذ دیواری کودک پسرانه

اتاق خواب پسرانه را می‌توان به شیوه‌های متنوعی دیزاین کرد. به همین دلیل می‌توان از انواع طرح‌های موجود در آلبوم کاغذ دیواری با طرح‌های پسرانه استفاده کرد. البته کاغذ دیواری معمولی طرح‌ها اغلب برای فضا یا کاربری خاصی نیستند. در واقع بر خلاف پوستر دیواری، طرح‌ها ساده و دارای رنگ‌های خنثی هستند. کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه را می‌توانید بر اساس سلایق و علایق کودک انتخاب کنید. در این حالت از انواع طرح ساده بهتر است استفاده شود. طرح‌های ساده اغلب با یک رنگ خاص ارائه می‌شوند که این رنگ در آلبوم کاغذ دیواری ممکن است متنوع باشد.

اتاق خواب پسرانه باید به شیوه‌ای طراحی شود که با سن و جنسیت کودک در تناقض نباشد. در غیر این صورت فضا مناسب سن کودک طراحی نشده‌است. از طرح‌های اسپرت کاغذ دیواری کودک پسرانه و به روز می‌توان برای دیزاین فضای اتاق خواب کودک استفاده شود. طرح‌های متنوع مناسب برای اتاق کودک در سایت مجموعه دکورآفیس و در دسته‌بندی کاغذ دیواری اتاق وجود دارد.

کاغذ دیواری کودک دخترانه

طرح‌های مناسب برای طراحی و دیزاین اتاق کودک دختر باید با توجه به سن کودک انتخاب شوند. اغلب از طرح‌های فانتزی برای اتاق خواب کودک دختر استفاده می‌شود. طرح‌های دخترانه دارای رنگ‌های صورتی و آبی هستند و می‌توان با استفاده از آن‌ها تمام یا بخشی از دیوار اتاق خواب را تزیین کرد. اگر طرح کاغذ دیواری کودک دخترانه پیچیده و دارای طرح باشد، بهتر است تنها بخشی از دیوار را با آن پوشش داد. در این صورت می‌توانیم فضا را تفکیک کنیم. اما در صورتی که طرح کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه ساده باشد، می‌توان از آن به صورت سرتاسری استفاده کنیم.

به منظور خرید کاغذ دیواری بهتر است در هنگام مشاهده آلبوم کاغذ دیواری، طرح‌های متنوع را انتخاب کنیم. نقوش ساده و دارای رنگ روشن برای اتاق خواب دخترانه انتخاب مناسبی هستند. بهتر است طرح و رنگ هر پوشش با توجه به نوع طراحی فضا و رنگ دیوار و مبلمان انتخاب شود.

کاغذ دیواری کودک اسپرت

طرح‌های اسپرت به برای طراحی فضا به کار می‌روند، برای دیزاین و طراحی آشپزخانه نیز مناسب هستند. برای انتخاب کاغذ دیواری کودک اسپرت برای اتاق خواب می‌توانید از هزاران طرح متنوع در مجموعه و سایت دکورآفیس دیدن کنید. این طرح‌ها دارای تصاویر و نقوش مدرن و امروزی هستند و برای اتاق خواب کودک انتخاب مناسبی هستند. طرح‌های اسپرت با روحیه کودک و نوجوان همخوانی دارند و برای تزیین دیوار انتخاب مناسبی هستند. طرح‌های مدرن نیز اغلب به صورت اسپرت و امروزی طراحی می‌شوند و با توجه به سن کودک می‌توان از آن‌ها برای دیزاین فضا استفاده کرد.

برای خرید کاغذ دیواری اسپرت می‌توانید از طرح‌های مناسب برای اتاق خواب استفاده کرد. استفاده از رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش برای این بخش اغلب توسط طراحان انجام می‌شود. می‌توانید برای فضاهای مختلف از طرح‌های متنوع استفاده کنید. کاغذ دیواری اتاق خواب نیز باید با توجه به کاربری و شخص استفاده کننده از آن، دارای طرح‌های متنوع باشد. برای کودکان نیز اغلب از نقوش و طراحی اسپرت استفاده می‌شود و این نوع دیزاین توسط طراحان اجرا می‌شود.

کاغذ دیواری بچه گانه برای اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک با طرح‌های متنوعی در سایت دکورآفیس موجود است. کاغذ دیواری اتاق خواب بچه گانه را می‌توانید برای پوشش دیوار استفاده کنید. بهتر است از رنگ‌هایی استفاده شود که مختص به جنسیت خاصی نباشد. مثلا ممکن است فرزندان به صورت مشترک از یک اتاق خواب استفاده کنند. در نتیجه بهتر است که از کاغذ دیواری بچه گانه برای طراحی دیوار استفاده شود. این طرح مناسب برای دختران و پسران است و با توجه به سن کودکان انتخاب می‌شود.

فروش کاغذ دیواری اتاق خواب کودک نشان می‌دهد که امروزه والدین اهمیت بیشتری به طراحی فضای خواب کودک می‌دهند. در این نوع فضاها نیاز به طراحی بر اساس علایق کودک بیشتر است و باید به آن بیشتر توجه شود. در نتیجه در هنگام طراحی یک ساختمان حتما از دیزاین خاصی برای طراحی اتاق خواب کودک استفاده می‌شود. این دیزاین با توجه به نوع کاربری ممکن است متفاوت باشد.

دکورآفیس به عنوان نمایندگی و مرکز فروش انواع کاغذ دیواری اتاق خواب کودک، طرح های متنوعی را به مشتریان از طریق سایت ارائه می‌کند. یکی از ویژگی‌های طرح‌های موجود در مجموعه دکورآفیس، قیمت مقرون به صرفه است. قیمت کاغذ دیواری اتاق با توجه به متراژ و ابعاد آن مشخص می‌شود و ممکن است نوع برند نیز در تعیین قیمت تاثیرگذار باشد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.