سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کاغذ دیواری سه بعدی (پوستر دیواری)

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت دکورآفیس انتخاب اول حرفه ای و کسانی است که به دنبال بهترین و زیباترین پوستر دیواری و کاغذ دیواری سه بعدی و همچنین وسایل موجود در دکوراسیون داخلی هستند و با خرید از این فروشگاه علاوه بر خرید محصولاتی با کیفیت و ایده آل در هزینه های خود نیز صرفه جویی زیادی به عمل می آورند.

یکی از انواع دیوارپوش هایی که در کنار دیگر دیوارپوش ها و بصورت موردی در دکوراسیون داخلی استفاده میشود پوستر دیواری میباشد که  اگر طرح مناسبی از آن انتخاب و بکار گرفته شود در نتیجه زیبایی دکوراسیون را چندین برابر خواهد کرد.  پوستر دیواری ( کاغذدیواری سه بعدی) چند سالی است که به دکوراسیون داخلی منازل و البته واحد های اداری و تجاری راه پیدا کرده است و از معدود دیوار پوش هایی است که میتوانید آنرا بصورت تک طرح و همچنین با طرح بزرگ خریداری نمایید. دیگر دیوار پوش ها مانند کاغذ دیواری های معمولی از یک طرح تکراری و با ابعاد کوچک بر روی خود بهره میبرند اما پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی تنها از یک طرح آن هم با ابعاد بزرگ بر روی خود برخوردار هستند که از نکاتی است که باعث تمایز آنها با دیگر دیوار پوش ها شده است. پوستر دیواری برای فضاهایی مانند اتاق ها کاملا مناسب و ایده آل میباشد  و میتوند فضای موجود را از کسلی و یکنواختی خارج سازد. بر اساس علاقه و سلیقه خود میتوانید انواع پوستر دیواری را انتخاب و خریداری نمایید و فضایی بسیار زیبا و جذاب را با بکارگیری از آنها برای خود ایجاد نمایید.

پوستر دیواری

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی همانطور که از نامش پیداست از طرح های سه بعدی بر روی خود بهره میبرد و چند سالی میشود که محبوبیت زیادی را در منازل مسکونی و همچنین در فضاهای اداری و تجاری پیدا کرده است. پوستر دیواری سه بعدی در جلب توجه مخاطب نقش مهمی دارد و این جلب توجه نیز تنها به دلیل طرح های سه بعدی آن است که برجسته و بسیار شفاف هستند. پوستر دیواری سه بعدی در هر طرح و مدلی تولید و بفروش میرسد  و بر اساس سلیقه خود میتوانید طرح مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

خرید پوستر دیواری

همانطور که برای خرید دیگر دیوارپوش ها نکاتی را مد نظر قرار میدهید برای خرید پوستر دیواری نیز باید نکاتی را مد نظر قرار دهید و از خرید بدون در نظر داشتن این نکات خودداری نمایید. برای خرید پوستر دیواری باید به طرح آن بیش از هر چیز توجه داشته باشید و از میان طرح های فراوانی که وجود دارد طرح مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. طرح پوستر دیواری باید با فضای موجود به خوبی سازگاری داشته باشد و با سازگاری که به عمل می آورد فضای زیبایی را پدید آورد. البته طرح پوستر دیواری ها بر اساس سلیقه انتخاب میشوند اما بهتر است به تناسب میان طرح پوستر و فضای موجود توجه داشته باشید زیرا تنها شما نیستید که قرار است فضای موجود را برای حتی مدت کوتاهی هم که شده بر انداز کند و مدتی را در آن سپری نماید که از این رو باید به تناسب میان این دو توجه داشته باشید. در صورتیکه به مورد استفاده فضای موجود خود توجه کنید میتوانید طرح مناسب را انتخاب و به کار ببرید. به طور مثال باید توجه داشته باشید که فضای موجود توسط چه شخصی استفاده میشود و یا اتاق چه کاربری دارد؟ اگر کاغذ دیواری سه بعدی را برای اتاق کودک نیاز دارید پس باید کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح کودکانه را انتخاب و استفاده نمایید و یا اگر کاغذ دیواری را برای فضای اداری و تجاری نیاز داری  بهتر است تا طرح آنرا متناسب با صنف و کسب و کار خود انتخاب نمایید.

پوستر دیواری

فروش کاغذ دیواری سه بعدی

هر شرکتی که در زمینه فروش کاغذ دیواری سه بعدی فعالیت میکند باید پرسنلی را در اختیار داشته باشد که  در این زمینه تخصص و تجریه کافی و لازم را داشته باشند و بتوانند پوستر هایی را به فروش برسانند که مناسب با نیاز مشتری باشند. در واقع اینگونه باید گفت که شرکت ها برای فروش پوستر دیواری باید امکان مشاوره برای مشتریان را باید فراهم آورند و اطلاعات لازم و کافی را در اختیار او قرار دهند تا بتواند انتخاب صحیح و مناسبی از آنچه که نیاز دارد بعمل آورد. فروش کاغذ دیواری سه بعدی به روش های زیادی انجام میشود که امروزه روش فروش غیر حضوری توسط برخی از شرکت ها انجام میشود  به راحتی خریدار میتواند خرید خود را از این شرکت ها آن هم بدون صرف زمان برای خرید انجام دهد. در روش فروش کاغذ دیواری سه بعدی بصورت غیر حضوری دیگر محدودیت جغرافیایی معنا و مفهومی ندارد و خریدار از هر شهر یا کشور که تمایل داشته باشد به راحتی و با دریافت مشاوره میتواند خرید خود را انجام دهد. یکی از روش های فروش پوستر دیواری که خریدار را محدود میکند عدم فروش به سراسر کشور میباشد که در روش غیر حضوری این مشکل و محدودیت به طور کامل حذف شده است.

چاپ پوستر دیواری

کلیه فروشندگانی که پوستر دیواری (کاغذ دیواری سه بعدی) را به صورت خرد بفروش میرسانند محصولات خود را از شرکت هایی خریداری و بفروش میرسانند که در زمینه چاپ پوستر دیواری فعالیت میکنند و شما هم چه بصورت عمده و چه بصورت تکی میتوانید انواع پوستر دیواری را از این شرکت ها خریداری کنید. چاپ پوستر دیواری در شرکت ها این مزیت را برای خریداران خرد بوجود آورده تا به راحتی بتوانند انواع پوستر های مورد نیاز خود را خریداری کرده و دیگر نیازی نداشته باشند تا محصولات و کاغذ دیواری سه بعدی خود را از سایز کشور ها وارد کرده و هزینه های زیادی را برای خود بوجود آورند. شرکت دکور آفیس نیز یکی از شرکت های فعال در زمینه چاپ و پخش پوستر دیواری میباشد که مدل های مختلفی از انواع کاغذ دیواری های سه بعدی و پوسترهای دیواری را آن هم نه تنها به شهر تهران بلکه به کلیه شهرهای کشور با توجه به درخواست و سفارش مشتری ارسال میکند.

پوستر دیواری

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر دیواری ها از یک قیمت مشخص و ثابت برخوردار نیستند و قیمت آنها با نوسانات زیادی مواجه میباشد که در این بین عواملی وجود دارند که در این قیمت ها تاثیر گذار میباشند. یکی از عواملی که در قیمت پوستر دیواری تاثیر گذار است طرحی است که بر روی آن به کار رفته است. طرح های به کار رفته بر روی پوستر دیواری (کاغذ دیواری سه بعدی) به دو نوع کلی تقسیم بندی میشود که یک نوع از این طرح ها پیش فرض هستند و شما میتوانید از میان طرح های موجود آن طرحی که مد نظر و باب میل شما میباشد را خریداری کنید . اما پوسترهای دیواری به صورت سفارشی نیز چاپ میشوند که بر اساس سلیقه خود میتواند طرح مورد نظر را به چاپخانه ارائه دهید تا برای شما به چاپ برساند. قیمت پوستر دیواری سفارشی به طبع به دلیل اینکه طرح ان توسط شما انتخاب شده است بالاتر از پوسترهای آماده برای فروش میباشد.

خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی

برای خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی وب سایت های زیادی پیش روی شما با یک جستجوی ساده در مرورگر قرار خواهند گرفت اما اینکه کدام فروشگاه و وب سایت از اعتبار بالایی برای خرید برخوردار میباشد بسیار حائز اهمیت است و نمیتوان هر شرکتی را برای خرید انتخاب نمود. برای خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی بهتر است بررسی های لازم از جمله بررسی نماد اعتماد را انجام دهید تا بتوانید با بررسی این نماد اطمینان لازم را از اعتبار فروشگاه به دست آورید. برای خرید اینترنتی پوستر دیواری میتوانید وب سایت شرکت فهام در را انتخاب و خرید خود را با اطمینان خاطر کامل انجام دهید.  فهام در در قالب یک فروشگاه فعالیت نمیکند و در واقع یک شرکت بزرگ و معتبر میباشد که بمنظور ارائه خدماتی گسترده به سراسر کشور وب سایت فروشگاهی خود را راه اندازی نموده و میتوانید به راحتی خرید خود را از دورترین نقاط کشور نیز انجام دهید و پس از ثبت سفارش محصول مورد نیاز شما در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.

چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری در شرکت دکور آفیس که یکی از شرکت های فعال در زمینه دکوراسیون داخلی میباشد انجام میشود و میتوانید با انتخاب این شرکت طرح مورد نظر خود را بر روی  کاغذ دیواری با بالاترین کیفیت و همچنین با مناسب ترین قیمت به چاپ برسانید.

کاغذ دیواری یکی از زیباترین دیوارپوش ها و همچنین قدیمی ترین آنها محسوب میشود که اغلب در دکوراسیون های داخلی منازل مورد استفاده قرار میگیرد و زیبایی خاصی را نیز برای دکور بوجود می آورد. نوعی از کاغذ دیواری نیز وجود دارد که طرح به کار رفته بر روی آن توسط خریدار تعیین میشود و خریدار طرح مد نظر را به شرکت و چاپخانه سفارش داده تا بر روی کاغذ به چاپ برسد. در چاپ کاغذ دیواری هر طرحی ممکن است برای چاپ انتخاب شود که سلیقه و همچنین تناسب طرح با دکور تاثیر زیادی دارد. انواع پوستر ها از جمله  پوستر سه بعدی، کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون، کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب میتوانید بعنوان یک پوستر دیواری سفارشی و با طرح های مد نظر خود خریداری نمایید.

چاپ کاغذ دیواری با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب

افرادی که قصد دارند تا چاپ کاغذ دیواری را به شرکت ها و چاپخانه ها سفارش دهند همواره بر روی دو مورد تاکید دارند که یک موضوع کیفیت کاغذ میباشد و مورد دیگر قیمت آن است. کیفیت چاپ کاغذ دیواری به دستگاه ها و تجهیزات و همچنین مواد اولیه ای مربوط میشود که در چاپ مورد استفاده قرار میگیرد و هر چه تجهیزات مدرن و با کیفیت تری مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین مواد اولیه نیز مرغوب تر باشند در نتیجه چاپ نیز کیفیت بالاتری خواهد داشت.

اما در کنار کیفیت چاپ پوستر دیواری سفارشی در انواع کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب و کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون و .. قیمت ها و تعرفه ها نیز از اهمیت زیادی  برخوردار هستند و خریدار همواره تمایل دارد تا هزینه چاپ کاملا مناسب و مقرون به صرفه باشد. البته توجه داشته باشید که ممکن است قیمت و تعرفه پایین برخی شرکت ها باعث افت کیفیت نیز شود و بهتر است بر روی این موضوع چندان پافشاری نداشته باشید.

شرکت دکور آفیس  در چاپ کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی بهترین و مدرن ترین تجهیزات را مورد استفاده قرار داده و همچنین قیمت چاپ را نیز کاملا منصفانه در نظر گرفته است که در این بین مشتری رضایت کاملی از سفارش خود داشته است.  

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()