سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر دیواری خط نقاشی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

زیباترین مدل های پوستر دیواری خط  نقاشی که توسط خوش ذوق ترین و خلاق ترین هنرمندان طراحی شده اند را میتوانید از شرکت دکور آفیس از شرکت های فعال در زمینه دکوراسیون داخلی بخواهید.

از انواع پوستر های بسیاز زیبا و جذاب که با دکوراسیون های کلاسیک سازگاری بسیار خوبی را برقرار میکند و همچنین باب میل علاقمندان به طرح های برگرفته از هنر خطاطی و نقاشی میباشد‌ باید به پوستر دیواری خط نقاشی اشاره نمود. پوستر دیواری خط و چهره همانطور که از نامش نیز پیداست از پوسترهای با طرح های ترکیبی و تلفیقی میباشد که در آن هنر خطاطی و نقاشی به خوبی با هم و به طرز هنرمندانه و بسیار حرفه ای با هم ادغام شده اند و یک اثر هنری بسیار زیبا را پدید آورده اند. پوستر دیواری خط و نقاشی میتواند حال و هوایی خاص را به فضای موجود ببخشد و فضایی بسیار صمیمی را ایجاد کند زیرا این دسته از پوستر ها در دسته پوستر های کلاسیک و سنتی قرار میگیرند که میتوانند با طرح های موجود بر روی خود فضایی متفاوت نسبت به پوسترهای مدرن پدید آورند.

پوستر دیواری خط و نقاشی

کاغذ دیواری سه بعدی خط و  چهره تلفیقی از هنر خطاطی و نقاشی

از انواع پوستر هایی که در کنار پوستر دیواری خط نقاشی نظر علاقمندان به پوسترهای کلاسیک و سنتی را به خود جلب کرده است پوستر دیواری خط و چهره میباشد. پوستر دیواری خط و چهره تصویری از چهره که میتواند  بر گرفته از چهره یک شخصیت باشد یا یک فرد معمولی را با خطوط بسیار زیبا در کنار آن به تصویر بکشد و  در این میان  نیز هر چه طراح خلاقیت بیشتری برای طراحی  پوستر از خود نشان دهد در نتیجه بیشتر میتواند نظر بیننده را به خود جلب کند.

در طراحی کاغذ دیواری سه بعدی خط و چهره بهترین حالتی که طراح میتواند برای خلق اثر در نظر بگیرد آمیختن چهره با خط میباشد. برخی از پوستر های خط و چهره وجود دارند که طراح برای خلق آنها خلاقیت زیادی را به خرج داده و چهره و خط را به گونه ای به هم آمیخته است که زیبایی آنرا بیش از بیش افزایش داده و بیشتر از یک طرح معمولی نظر مخاطب را به خود جلب میکند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.