سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تابلو فنگ شویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تابلو فنگ شویی

تابلو فنگ شویی شامل نمادها و عناصر مهم در این فن باستانی است. در این نوع نقاشی می‌توان از المان‌هایی که در این علم به آن‌ها اشاره شده است، استفاده کرد. تابلو دیواری با موضوع فنگ شویی امروزه از فروش بسیار بالایی برخوردار است. زیرا در دنیای امروز، اهمیت به چیدمان و دکوراسیون بیشتر شده است. در نتیجه برای جذب انرژی‌های مثبت از این روش استفاده می‌شود. فنگ شویی در واقع علم چیدمان درست و اصولی وسایل در جای مناسب برای جذب انرژی مثبت است. در فرهنگ چینی این کلمه با معنی باد و آب آورده شده است. موفقیت، کسب ثروت، سلامتی و پیشرفت در زندگی و کار از تاثیرات رعایت فن فنگ شویی است. یکی از نکاتی که در این علم به آن بسیار تاکید شده است، رعایت نظم است. رفع انباشتگی از محیط زندگی منجر به باز شدن دریچه‌های رحمت خواهد شد. تابلو فنگ شویی نیز در این راستا به کار می‌رود. به طور کلی یکی از عناصر تزئینی که در ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، تابلو نقاشی است. یک تابلو دکوراتیو فنگ شویی می‌تواند علاوه بر داشتن زیبایی، انرژی مثبت را در فضا ایجاد کند.

 

 

جهت مناسب تابلو نقاشی طبق فنگ شویی

در این فن باستانی برای قرار دادن اشیای نمادین باید از جهت های اصلی و فرعی استفاده کرد. برخی برای به دست آوردن دقیق این جهات، از قطب نما استفاده می‌کنند. هر تابلو فنگ شویی شامل تصاویر و نمادهایی است. به عنوان مثال تابلو اسب در فنگ شویی که برای به دست آوردن ثروت و موفقیت کاربرد دارد، باید در جهت مناسب جانمایی شود. جهت مناسب برای استفاده از تابلو اسب جهت های جنوب، جنوب غربی و شمال است. قرار دادن آن در جنوب موجب کسب ثروت، در شمال برای رشد و شکوفایی در شغل و در بخش جنوب غربی برای موفقیت در روابط به کار می‌رود. بنابراین گاهی می‌توان از یک تابلو فنگ شویی در جهات مختلف استفاده کرد. برخی از نماد ها در صورت جانمایی اشتباه، می توانند تاثیر معکوس داشته باشند. به همین دلیل توصیه می‌شود، قبل از خرید تابلو دیواری با موضوعات مربوط به فنگ شویی، تحقیق کنید. برخی از افراد به این انرژی و تاثیرات اعتقاد دارند و از آن برای نظم دادن به چیدمان استفاده می‌کنند.

 

 

خرید تابلو فنگ شویی

انواع تابلو فنگ شویی با مضامین مختلف به صورت چاپی ارائه می‌شوند. کافی است شما اندکی با این شیوه‌ی جذاب آشنایی داشته باشید تا بتوانید از آن برای چیدمان منزل خود استفاده کنید. یک تابلو دکوراتیو می‌تواند علاوه بر داشتن جنبه‌ی زیبایی، کاربردی نیز باشد. فنگ شویی تابلو، ظروف و عناصر تزئینی هر کدام با توجه به اصول این فن باستانی انجام می شود. علاوه بر تابلو، بیشتر عناصر موجود در خانه باید طبق این علم جانمایی شوند. فنگ شویی قاب عکس، مجسمه، ظروف مسی، کتاب و ... در این علم مورد تاکید قرار گرفته اند. اما در مورد تابلو فنگ شویی باید دقت بیشتری داشته باشیم. مثلا برخی از افراد تمایل به خرید انواع تابلو چاپی با مضامین مختلف دارند. تابلو زن تنها در فنگ شویی می‌تواند نمادی از موضوعات متنوع باشد.

انواع تابلو فنگ شویی

برخی از نمادها مانند اسب، کشتی، اژدها، ققنوس و ... روی انواع تابلو فنگ شویی چاپ می‌شوند. هر کدام از این عناصر دارای مفهوم خاصی هستند. این مفهوم با قرارگیری درست تابلو، می‌تواند در زندگی نمود پیدا کند. فروش تابلو با توجه به نوع طرح آن مشخص می‌شود. البته در مورد تابلوها چاپی اندازه و سایز تابلو تاثیر بیشتری روی قیمت تابلو دیواری دارد. انواع تابلو با موضوعات متنوع برای زیباتر کردن دکوراسیون مدرن یا کلاسیک به کار می‌روند. هر تابلو فنگ شویی، برای مفهوم خاصی طراحی شده است.

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()