سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
بر اساس سبک
بر اساس محیط
بر اساس طرح
بر اساس جنس
بر اساس آلبوم
کالا برای:

کاغذ دیواری اتاق خواب

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاغذ دیواری اتاق خواب اغلب با طرح و‌ نقش متنوع ارائه می شود؛ زیرا این‌ پوشش برای اتاق کودک، نوجوان، جوان و افراد بزرگسال دارای طرح های مختلف ارائه می شود. به همین دلیل این پوشش بسیار متنوع عرضه می شود. شاید این سوال برای شما پیش آید که چه نوع طرحی برای اتاق خواب مناسب است.

به منظور پوشش دیوار اتاق خواب با توجه به کاربری آن فضا از طرح های مختلف استفاده می شود. این طرح ها بسیار متنوع هستند و مشتری می تواند با توجه به سلیقه خود، طرح مناسب را انتخاب کند. برای خرید کاغذ دیواری می توانید از طرح های دخترانه و پسرانه استفاده کنید. این نوع طرح ها انتخاب مناسبی برای فضاهای مدرن است. در فضاهای مدرن از نقوش و طرح متنوع استفاده می شود.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه

برای پوشش دیوار اتاق خواب دختران می توان از طرح های متنوعی که در آلبوم کاغذ دیواری وجود دارد، استفاده کرد. در این پوشش از طرح و نقش متنوع استفاده می شود که متناسب با سن و جنسیت فرد استفاده کننده از اتاق، متفاوت استفاده می شود. می توانید برای یک انتخاب بهتر از طرح های موجود در سایت دکورآفیس استفاده کنید. طرح‌های موجود در این مجموعه برای فضاهای مختلف قابل استفاده هستند. طرح‌های دخترانه اغلب دارای رنگ‌های ملایم و روشن مانند صورتی و آبی هستند. این رنگ برای یک اتاق خواب دخترانه انتخاب مناسبی است.

کاغذ دیواری اتاق خواب اغلب با طرح‌های دخترانه و فانتزی ارائه می‌شود. می‌توانید برای پوشش دیوار این فضا، تنها بخشی از دیوار را پوشش دهید. در این صورت فضا را می‌توانید تفکیک کنید. برای تنوع در دکوراسیون داخلی امکان استفاده از طرح‌های دخترانه متنوع در بخش‌های مختلف دیوار وجود دارد.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

برای اتاق خواب کودکان و نوجوان پسر می‌توانید از انواع کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه استفاده کنید. طرح‌ها باید با نوع سلیقه، سن و جنسیت استفاده‌کننده هماهنگی داشته‌باشد. این نوع نقوش متناسب با نوع طراحی فضا انتخاب می‌شوند. به منظور طراحی یک اتاق خواب باید به نکات مختلفی توجه شود. اتاق خواب پسرانه اغلب باید با عناصر، المان و پوشش‌های تزیینی متنوعی طراحی شود. به همین منظور مجموعه دکورآفیس طرح‌های متنوعی را در این زمینه ارائه کرده‌است. بهتر است از رنگ‌هایی مانند خاکستری و کرم برای طراحی این فضا استفاده شود.

برندهای مختلف فروش کاغذ دیواری، انواع آلبوم را ارائه می‌کنند که همگی دارای طرح‌های متنوعی هستند. ممکن است طرح‌های هر آلبوم به صورت کلاسیک یا مدرن باشند. در طرح‌های مدرن می‌تواند از کاغذ دیواری با اشکال هندسی استفاده شود. این نوع تصاویر اغلب دارای طرح‌های مدرن هستند و برای اتاق خواب پسرانه انتخاب مناسبی هستند.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب ساده

بهتر است برای طراحی اتاق خواب از طرح‌های ساده استفاده شود. طرح‌های ساده و بدون نقش اغلب به صورت مدرن طراحی می‌شوند. این پوشش تزیینی برای اتاق خواب انتخاب مناسبی است. به همین دلیل می‌توان یک پوشش سرتاسری برای دیوار ایجاد کرد. طرح‌های ساده را برای تزیین بخش‌های مختلف دیوار می‌توان به کار برد. کاغذ دیواری اتاق خواب ساده بهتر است برای طراحی فضاهای مدرن استفاده شود. در فضاهای مدرن از کاغذ دیواری طرح دار استفاده نمی‌شود. به همین دلیل طراحان ترجیح می‌دهند از نقوش ساده برای دیوار استفاده کنند.

امروزه روش‌های مختلفی برای طراحی اتاق خواب وجود دارد. یکی از این شیوه‌ها، استفاده از کاغذ دیواری اتاق است. کاغذ دیواری ممکن است دارای طرح‌های متنوع باشد و با توجه به نوع طراحی فضا می‌توان نقش مناسب برای دیوار را انتخاب کرد. امروزه فروش کاغذ دیواری ساده نشان می‌دهد که این پوشش برای تزیین فضاهای مختلف کاربرد بیشتری دارند. به همین دلیل در اتاق خواب و سایر بخش‌های خانه می‌توان از این نوع پوشش استفاده کرد.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک

در صورتی که اتاق خواب به صورت کلاسیک طراحی شود، باید از کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک استفاده شود. طرح‌های کلاسیک اغلب دارای نقوش گیاهی، باستانی و ... هستند. مثلا از طرح داماسک می‌توان برای پوشش دیوار اتاق خواب در یک ساختمان کلاسیک استفاده شود. طرح‌های کلاسیک را می‌توانید از بین انواع آلبوم کاغذ دیواری از برندهای مختلف، انتخاب کرد. می‌توانید از یک طراح برای انتخاب پوشش دیوار استفاده کنید. طراحان پیشنهادات متنوعی را برای انتخاب پوشش تزیینی می‌دهند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

طرح‌های کلاسیک اغلب پیچیده هستند و مانند طرح‌های مدرن ساده نیستند. به همین دلیل بهتر است که برای پوشش دیوار فضاهای کلاسیک استفاده شوند. در یک ساختمان کلاسیک تمامی عناصر و المان‌ها، کلاسیک طراحی می‌شوند.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب جوان

به منظور طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب افراد جوان بهتر است از طرح‌های متنوع موجود در آلبوم‌های کاغذ دیواری استفاده شود. کاغذ دیواری اتاق خواب جوان باید دارای طرح‌های جوان پسند باشد. می‌توانیم برای طراحی اتاق افراد جوان از طرح‌های ساده یا بافت‌دار استفاده شود. این نوع طرح‌ها نیز مدرن هستند و برخلاف طرح‌های کلاسیک، ساده و بدون طرح هستند. می‌توانید برای پوشش دیوار این فضا از طرح‌های ساده استفاده کنید.

در مجموعه دکورآفیس انواع طرح و نقش کاغذ دیواری اتاق خواب وجود دارند. تیم حرفه‌ای و قوی دکورآفیس به منظور خرید کاغذ دیواری مشاوره رایگان را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. قیمت‌های مقرون به صرفه و کیفیت بالای کاغذ دیواری موجب می‌شوند که میزان فروش طرح‌های این چنینی برای پوشش دیوار بیش‌تر از قبل باشد. یکی از ویژگی‌های کاغذ دیواری اتاق خواب، امکان شستشوی آن است. در نتیجه در صورت نشستن گرد و غبار روی آن، می‌توان با یک دستمال مرطوب آن را تمیز کرد. استفاده از موادی مانند پی وی سی موجب دوام بیشتر کاغذ دیواری نیز می‌شود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()