سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
بر اساس سایز
کالا برای:

پوستر دیواری گل سه بعدی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری سه بعدی یا همان کاغذ دیواری های سه بعدی یکی از زیباترین محصولات در دکوراسیون داخلی است که با تنوعی که در طرح های آن ایجاد شده غوغایی در صنعت کاغذ دیواری ایجاد کرده است و بر خلاف کاغذ دیواری های رولی که شاید پنجاه درصد آن طرح های مشابه هستند، هر کدام از طرح های پوستر دیواری شکل و شمایل مخصوص به خود را دارند و این تنوع آنقدر زیاد است که حتی بسیاری از خریداران به سختی میتوانند طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

پوستر دیواری سه بعدی گل

در بین تمامی طرح های موجود پوستر دیواری، پوستر سه بعدی گل یکی از پر فروشترین آنها میباشد. شاید یکی از دلایل انتخاب بیشتر این سبک از کاغذ دیواری سه بعدی لطیف بودن این نوع طرح ها است که با رنگ های شاد و نقشهایی زیبا در دلپذیر کردن محیط میتواند نقش بسزایی داشته باشد. از این سبک از پوستر سه بعدی در هر مکانی و با هر کاربری میتوان استفاده کرد و برخلاف اینکه برخی معتقدند که این سبک از پوستر دیواری برای استفاده در منازل مناسب میباشد، استفاده از آنها در اماکن تجاری و شرکت های خصوصی میتواند کاربرد بسیاری در زیباتر کردن آن فضا داشته باشد.

پوستر دیواری گل سه بعدی

قیمت پوستر دیواری گل سه بعدی

در قیمت پوستر دیواری عوامل مختلفی همچون جنس و بافت کاغذ دیواری خام، جنس و مرغوبیت جوهر مورد استفاده، قیمت طرح خریداری شده و کیفیت دستگاه چاپ پوستر دیواری میتواند دخیل باشد. کاغذ دیواری های خام فارغ از کیفیت و جنس آنها دارای بافت های مختلفی نیز هستند و بر اساس این بافت و اینکه ساده یا متالیک و صدفی باشند قیمت آنها متفاوت است. البته این تفاوت قیمت صرفاً دلیل بر برتری آن بافت از کاغذ دیواری نمیشود و انتخاب آن کاملاً سلیقه ایست و خریدار با توجه به سلیقه خود یکی از این نوع کاغذ دیواری را جهت چاپ پوستر دیواری سفارشی خود انتخاب مینماید.

پوستر دیواری گل سه بعدی

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()