سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

پوستر سقفی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت دکور آفیس را باید جزو شرکت های نام آشنا در زمینه دکوراسیون داخلی نامید که انواع  دیوار پوش و کفپوش از جمله پوستر سقفی را آن هم در مدل های متعدد و بسیار زیبا به فروش میرساند و از ابتدای فعالیت خود تا کنون نیز همواره با فروش محصولاتی زیبا، با کیفیت و با قیمت مناسب توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

پوستر ها یکی از بهترین پوشش ها هستند که میتوان از آنها برای زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده نمود و امروزه کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده اند. شاید تا کنون پوسترها را به عنوان پوششی برای دیوار ها دیده باشید اما باید بگوییم که کاربرد پوستر ها تنها به دیوار ختم نمیشود و امروزه نوعی پوستر نیز برای زیبایی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار میگیرد که به آن پوستر سقفی گفته میشود و  همانطور که از نامش پیداست بر روی سقف اجرا میشود. پوستر سقفی همانند پوستر دیواری در مدل های مختلفی تولید میشود اما برای سقف باید طرح هایی را انتخاب کنید که  مناسب برای اجرا بر روی سقف باشند. پوستر سقفی که به آن نقاشی سقفی و یا کاغذ سقفی نیز گفته میشود یک تفاوت عمده با پوسترهای دیواری دارد و آن هم ابعاد و نحوه اجرای آن با پوستر دیواری میباشد.

 پوستر سقفی

نصب پوستر سقفی

پوستر سقفی نیز مانند پوستر دیواری به صورت آماده و یک تیکه بر روی سقف نصب و اجرا نمیشود و از دسته پوشش هایی است که در قواره های یک متری و بصورت نواری و با چسب در کنار یکدیگر چسبانده میشوند و در آخر یک تصویر کامل را به نمایش در می آورند.  کاغذ سقفی باید به گونه ای بر روی سقف اجرا شود که به هیچ وجه این گونه جلوه ندهد که تصویر به صورت تکه تکه در کنار هم چسبانده شده اند و باید به صورت یک تکه و یک تصویر کامل باشد تا زیبای آن به خوبی نمایان گردد. البته اجرای پوستر سقفی بدین صورت نیازمند مهارت بالایی است و فردی که این کار را بر عهده میگیرد باید بتواند به خوبی پوستر را بر روی سقف و بدون هیچگونه مشکلی اجرا کند. پوستر سقفی ها یک طرح خاص را به تصویر کشیده و مانند کاغذ دیواری ها از یک طرح تکراری برخوردار نیستند. نقاشی سقفی از لحاظ طرح با پوستر دیواری تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آنها همانطور که گفته شد در ابعاد و نحوه اجرا میباشد. شما میتوانید طرح های مورد پسند خود را که بر روی پوستر دیواری منزل خود دارید بر روی کاغذ سقفی نیز بصورت سفارشی چاپ نموده و اجرا کنید.

فروش پوستر سقفی و مزایای آن نسبت به نقاشی سقفی

پوستر سقفی مانند دیگر پوشش ها مزیت های زیادی را اجرا میکند. یکی از بزرگترین مزیت های پوستر سقفی در جلب توجه بسیار زیاد آن میباشد و میتواند نظر بسیاری از افرادی که به منزل شما رفت و آمد میکنند را بخصوص در نگاه اول به خود جلب کند. سقف یکی از جذاب ترین نقاط برای استفاده از آثار هنری میباشد که از این رو با استفاده از کاغذ سقفی میتوان جذابیت زیادی را برای دکوراسین داخلی به وجود آورد. اجرای سریع پوستر سقفی را باید از مزیت های آن دانست. برای اینکه بتوان پوشش هایی مانند نقاشی سقفی را بر روی سقف اجرا نمود باید زمان زیادی را صرف کرده و شاید تا هفته ها بخصوص اگر متراژ فضای موجود زیاد باشد معطل ماند که از این رو با اجرای پوستر سقفی دیگر زمان زیادی بدین منظور صرف نخواهد شد و پوستر سقفی را به راحتی میتوان بر روی سقف اجرا و تنها ممکن است چندین ساعت بدین منظور زمان صرف شود. پوستر سقفی علاوه بر اینکه در کوتاه ترین زمان ممکن قابل اجرا میباشد کثیف کاری کمتری را نسبت به اجرای طرح با رنگ خواهد داشت و دیگر خبری از چکه کردن رنگ وجود نخواهد داشت. از دیگر مزایای مهم پوستر سقفی تفاوت قیمت بسیار زیاد آن با نقاشی سقفی است و شما با هزینه بسیار پایین تر نسبت به نقاشی سقفی میتوانید همان طرح ها و همان حس را در منزل خود داشته باشید.

 پوستر سقفی

پوستر سقفی از بهترین گزینه ها برای زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون کلاسیک

یکی از ویژگی ها و مزیت های پوستر سقفی در طرح های بسیار زیاد این نوع پوشش سقفی میباشد که اغلب طرح های کلاسیک را به خود اختصاص داده است. امروزه مدل های بسیار زیادی از پوستر سقفی را میتوان یافت که از نوع کلاسیک هستند و میتوانند سازگاری بسیار خوبی را با دکوراسیون های کلاسیک برقرار کنند. البته باید به این موضوع نیز اشاره داشته باشیم که حتی میتوانید مدل های های کلاسیک بسیار زیبایی را نیز که مد نظر دارید بصورت سفارشی بر روی پوستر سقفی چاپ کرده و اجرا نمایید. در صورتیکه دکور کلاسیکی را در اختیار داشته باشید بهترین گزینه برای زیبایی دکور و جلب توجه هر چه بیشتر مخاطب استفاده از پوستر سقفی میباشد.

پوستر سقفی سه بعدی از جذاب ترین مدل های کاغذ سقفی

درست است که پوستر سقفی فرشته از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است و میتواند حال و هوای خاصی را برای دکور پدید آورد اما نوع دیگری از  پوستر سقفی نیز وجود دارد که میتواند بیشتر از مدل های معمولی در جلب توجه مخاطب موثر واقع شود. پوستر سقفی سه بعدی از جمله مدل های بسیار زیبا میباشد که طرح به کار رفته بر روی آن سه بعدی و بسیار زیبا میباشد و تصاویر روی خود را بسیار زنده جلوه میدهد. پوستر  سقفی سه بعدی از هر طرح و مدلی میتواند باشد که البته بهتر است نسبت به شرایط و همچنین اجزای دکوراسیون  بهترین و زیباترین طرح و مدل را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید زیرا هر مدلی نمیتواند با دکوراسیون شما سازگاری بر قرار کند. همچنین بهتر است تا برای اماکن عمومی از پوستر سقفی های استفاده شود که با پوستر سقفی های مورد استفاده در منازل از لحاظ طرح و رنگ متفاوت باشند زیرا در اماکن عمومی سلیقه عامه مردم اهمیت دارد اما در منازل تنها سلیقه و سازگاری با دیگر اجزا کفایت میکند.

 پوستر سقفی

خرید کاغذ سقفی

یکی از نکاتی که پس از خرید پوستر سقفی باید به آن توجه داشته باشید نحوه اجرای پوستر میباشد که باید بصورت کاملا حرفه ای و با دقت بسیار بالایی صورت گیرد. پوستر های دیواری با توجه به اینکه بر روی دیوار نصب و اجرا میشوند شاید چندان نیازی به دقت در اجرا نداشته باشند زیرا چسب پوستر ها میتواند بخوبی آنرا در یک مکان مشخص و کاملا ثابت و محکم نگاه دارد . ثابت ماندن پوستر ها بر روی سقف بسیار مهم است و باید در هنگام اجرا به گونه ای عمل شود که پوستر به هیچ وجه از جای خود بلند نشده و ثابت باقی بماند. حرفه ای عمل کردن در اجرای پوستر سقفی بسیار مهم است و هر چه دقت بیشتری صرف شود در نتیجه بلند شدن پوستر از سطح سقف نیز مشکل خواهد شد. از جمله مشکلاتی که اجرای پوستر سقفی را دچار مشکل می نماید استفاده از رنگ پلاستیک در سقف است . رنگ پلاستیک بدلیل مقاومت کمی که نسبت به رنگ های روغنی دارد ممکن است بعد از خشک شدن چسب و جمع شدن آن از روی سقف کنده شده و باعث جدایی پوستر سقفی از سقف میشود. همچنین اجرای غیر اصولی باعث میشود تا خطوط هر یک از برش پوستر سقفی آشکار شود و طرح  کلی را از یک دست و یکنواخت بودن خارج سازد.

برای خرید و همچنین اجرای کاملا حرفه ای پوستر سقفی میتوانید  شرکت دکور آفیس را انتخاب و کار را به دست کاردان بسپارید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.