سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

‌پوستر دیواری کودک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت دکور آفیس را باید جزو شرکت هایی نامید که زیباترین مدل های پوستر دیواری کودک را بفروش میرساند و بمنظور جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان خود نیز قیمت های بسیار مناسبی را برای محصولات در نظر گرفته و امکان خرید از هر شهر کشور برای شما فراهم شده است.

پوستر دیواری یکی از انواع دیوارپوش هایی هستند که میتوانند فضای موجود را از یکنواختی و کسلی خارج کنند و به همین دلیل کاربرد بسیار فراوانی در منازل و بخصوص اتاق ها پیدا کرده اند. پوستر دیواری انواع مختلفی دارد که میتوان برخی از آنها را در پذیرایی و برخی دیگر را در اتاق ها استفاده نمود. اما نوعی از پوسترها نیز وجود دارند که برای نصب در اتاق کودکان مورد استفاده قرار میگیرند و به آنها پوستر دیواری کودک گفته میشود و کاملا با روحیه کودکان سازگاری دارد. پوستر سه بعدی کودک در طرح ها و مدل های زیادی تولید و بفروش میرسد که طرح این نوع پوسترها نیز از شخصیت های مورد علاقه کودکان که میتواند پسرانه باشد یا دخترانه انتخاب شده اند. کاغذ دیواری سه بعدی کودک باید متناسب با علاقه کودک از طرح های مناسب انتخاب و خریداری شوند. انتخاب خودسرانه  کاغذ دیواری سه بعدی کودک و بدون در نظر گرفتن علاقه کودک میتواند جذابیت بسیار کمی را بر ای کودک شما ایجاد کند و کودک چندان توجهی به این پوستر ها از خود نشان ندهد.

خرید کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

برای خرید پوستر کودک باید به جنسیت کودک خود بیش از هر چیز توجه داشته باشید و جنسیت کودک میتواند این مزیت را ایجاد کند تا بهترین طرح را بتوانید انتخاب و خریداری کنید. دختر بچه ها به کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک که از شخصت های کارتونی آن هم شخصیت های مهربان الهام گرفته شده باشد علاقه زیادی نشان میدهند که بهتر است این دست طرح ها را انتخاب کنید. کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک مناسب برای پسر بچه ها نیز باید از طرح های قهرمان داستان های کودک و یا داستان ها برخوردار باشد که میتواند جذابیت بسیار زیادی را نیز برای آنها بوجود آورد. همچنین بهتر است برای خرید پوستر کودک به این موضوع که آیا پوستر از رنگ مناسبی نیز برخوردار میباشد یا خیر توجه داشته باشید و نها پوسترهایی را خریداری کنید رنگ بندی آن با روحیات کودک سازگاری داشته باشد.

‌پوستر دیواری کودک

فروش پوستر دیواری کودک

فروش پوستر دیواری اتاق کودک در بسیاری از فروشگاه های عرضه دیوارپوش ها و همچنین فروشگاه های فعال در زمینه دکوراسیون داخلی انجام میشود اما اینکه کدام فروشگاه بهترین و زیباترین پوسترها را برای فروش موجود دارد بسیار مهم است. برخی از فروشگاه های فعال در زمینه فروش پوستر دیواری اتاق کودک تنها برخی از مدل های پوستر را بفروش میرسانند که این موضوع خریدار را محدود به چند مدل خاص میکند. اما برخی دیگر از فروشگاه ها تعداد زیادی از مدل  های پوستر دیواری اتاق کودک را بفروش میرسانند که گزینه مناسبی برای خرید پوستر محسوب میشوند. پوستر دیواری کارتونی را متناسب با شخصیت کارتونی محبوب کودک خود خریداری کنید و به آنچه که خود علاقه دارید توجه نکنید. پوستر دیواری کارتونی همچنین باید بر اساس جنسبت کودک انتخاب شود وهر آنچه که کودک شما به آن علاقه دارد باید در خرید در نظر گرفته شود. پوستر دیواری کارتونی همچنین میتواند در چندین طرح و مدل نیز انتخاب شود و اگر فضای کافی را در اختیار دارید بهتر است چند مدل متفاوت را انتخاب و خریداری کنید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

در قیمت پوستر دیواری کودک عواملی تاثیر گذار هستند که باید در نظر داشته باشید. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی کارتونی را اول از هر چیز ابعاد مشخص خواهد کرد  و هر چه ابعاد بزرگتر باشد در نتیجه قیمت افزایش خواهد یافت. در قیمت کاغذ دیواری سه بعدی کودک همچنین طرح آن نیز تاثیر گذار است و هر چه طرح زیباتر باشد و همچنین فروش بیشتری داشته باشد در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.