سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
بر اساس سایز
کالا برای:

پوستر دیواری گل گرافیکی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

همانطور که در مطالب دیگر محصولات  پوستر دیواری نیز گفته شد، پوستر گل یکی از پرفروشترین انواع پوستر دیواری است که با توجه به تنوعی که دارد مورد پسند خیلی از خریداران کاغذ دیواری چاپی قرار میگیرد . یکی از انواع پوستر دیواری گل، پوستر گل گرافیکی یا گل فانتزی است که با حال و هوای مدرن تری طراحی شده اند. در پوستر دیواری گل های گرافیکی اصولا از رنگهای شاد با تنوع رنگی زیاد و با حفظ هارمونی این رنگ ها استفاده شده است و که میتوان گفت یکی از بهترین گزینه ها برای کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب و یا کاغذ دیواری پشت تلویزیون در منازل با چیدمان مدرن است. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که یکی از مشتریان این نوع پوستر دیواری بوتیک ها و سالنهای زیبایی نیز هستند که تنوع رنگی در دکوراسیون آنها از اهمیت زیادی برخوردار است.

پوستر دیواری گل اسپرت

کاغذ دیواری سه بعدی گل اسپرت

در مورد پوستر دیواری گل اسپرت یا گل گرافیکی باید به این نکته اشاره کرد که اگرچه این نوع از کاغذ دیواری ها به کاغذ دیواری سه بعدی مشهور شده اند و درصد زیادی از آنها دارای طرح های سه بعدی و عمق داری هستند، ولی این مورد در تمام آنها صادق نیست و بطور مثال پوستر دیواری گل فانتزی و دیگر طرح های گرافیکی و دیجیتال آرت و همچنین نقاشی مانند از این حیث مستثناء هستند و فقط در آنها شاید بتوان فوکوس و فلوی کمی را مشاهده کرد.

پوستر دیواری گل اسپرت

قیمت پوستر دیواری گل فانتزی

قیمت این سبک از پوستر دیواری نیز مانند دیگر طرح های پوستر دیواری است و این تفاوت در سبک دلیلی بر تغییر قیمت در آنها نیست و تنها در صورتی که شرکتی طرحی را خودش بطور اختصاصی توسط طراحان شرکت طراحی کرده باشد و از فایل های آماده ای که در سایت ها بفروش میرسند استفاده نکرده باشد، ممکن است قیمت بالاتری برای آن در نظر بگیرد و هزینه های طراحی که شامل آن تصویر شده است را برای آن لحاظ کند.  

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()