سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
کالا برای:

تابلو حیوانات

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

انتخاب و خرید تابلو حیوانات برای دکوراسیون داخلی

حیوانات سوژه‌ی مناسبی برای چاپ روی بوم هستند. یک تابلو حیوانات می‌تواند برای بزرگسالان یا کودکان طراحی شود. معمولا در تابلو نقاشی از سبک‌های مختلف هنری استفاده می‌شود. از سبک رئالیسم، ناتورالیسم، امپرسیونیسم، مدرن و فانتزی برای انواع نقاشی و تابلو استفاده می‌شود. برخی از افراد تمایل به استفاده از تصاویر حیات وحش در منزل خود را دارند. این تصاویر ممکن است به صورت عکس، نقاشی و یا تصاویر گرافیکی باشد. تصویر اسب، شیر، ببر، پلنگ و ... معمولا در انواع تابلو حیوانات استفاده می‌شود. البته پرندگان نیز یکی از موضوعات اصلی این نوع تابلو دکوراتیو است. در صورتی که قصد خرید تابلو چاپی را دارید می‌توانید از طرح‌های متنوع آن برای دکوراسیون مدرن و کلاسیک استفاده کنید. از حیوانات فانتزی برای تابلوها و پوسترهای دیواری مخصوص کودکان استفاده می‌شود. برخی از افراد تمایل به استفاده از دکوراسیون سنتی را دارند. به همین دلیل از تابلو حیوانات با قاب‌های سنتی در چیدمان منزل استفاده می‌کنند.

 

 

خرید تابلو مدرن حیوانات

تابلو حیوانات ممکن است به صورت مدرن ارائه شود. اما انتخاب یک تابلو مدرن باید متناسب با سبک چیدمان و دکوراسیون داخلی باشد. در صورت عدم هماهنگی سبک تابلو با چیدمان، یک نوع آشفتگی بصری ایجاد می‌شود. اما تابلو مدرن چه ویژگی‌هایی دارد؟ در تابلوهای مدرن از تصاویر ساده و به دور از تزئینات استفاده می‌شود. در یک تابلو حیوانات نیز باید چنین ویژگی وجود داشته باشد. تنها در این صورت است که با ساختار دکوراسیون داخلی مدرن هماهنگ خواهد شد. در یک تابلو دیواری می‌توان علاوه بر موضوع اصلی از المان‌های مختلفی استفاده کرد. عناصر و جزئیات می‌توانند موجب زیباتر شدن تابلو دکوراتیو شوند. تابلو تک شاخ یکی از تابلوهای پرفروش از حیوانات است. اسب‌های دوان نیز تاکنون سوژه‌ی بسیاری از آثار هنری مانند تابلو حیوانات بوده است. هر کدام از حیوانات اهلی و غیر اهلی یا پرندگان در یک اثر هنری ممکن است وجود داشته باشند.

 

 

طرح حیوانات برای تابلو

کسانی که حیوان‌دوست هستند و به طبیعت و حیات وحش علاقه دارند، می‌توانند برای دیزاین محل زندگی خود از تابلو حیوانات یا تابلو منظره و طبیعت استفاده کنند. طرح حیوانات برای تابلو، یک طرح زیبا است که می‌تواند به صورت نقاشی یا عکس باشد. امروزه با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی، تصاویر بسیار جذابی برای تولید تابلو دکوراتیو چاپی طراحی می‌شود. از این تصاویر زیبا می‌توان برای چاپ روی بوم نقاشی استفاده کرد. ممکن است فروش تابلو با موضوع حیوانات نسبت به سایر موضوعات کم‌تر باشد. اما افراد خاصی به دنبال خرید تابلو حیوانات هستند و این سوژه طرفداران خاص خود را دارد. برخی از افراد نیز به دنبال انواع تابلو مربوط به حیوانات خانگی مانند سگ و گربه هستند. به همین دلیل طرح‌های به کار رفته در این نوع آثار دکوراتیو بسیار متنوع است و برای تمامی سلیقه‌ها، تابلو دیواری خاص موجود است.

 

 

فروش تابلو دیواری پرندگان و حیوانات

عکاسان و نقاشان همواره از پروندگان و حیوانات مختلف غافل نیستند و از آن‌ها به عنوان سوژه در آثار هنری خود استفاده می‌کنند. برای تابلو حیوانات می‌توان از عکس‌های با کیفیتی که توسط عکاسان گرفته می‌شود، استفاده کرد. این عکاسان سوژه‌های ناب و جذابی را از طبیعت انتخاب می‌کنند. همچنین ممکن است در آثار نقاشی نیز از طرح پرنده و حیوان استفاده شود. در هر صورت میزان فروش تابلو دیواری پرندگان و حیوانات با توجه به کیفیت چاپ، نوع طرح و موضوع اثر چاپی و سایر عوامل تعیین می‌شود. تابلو عکس ممکن است هنری باشد. در این صورت برای کسانی که به هنر و آثار هنری علاقه دارند، گزینه‌ی مناسبی است. تابلو حیوانات فانتزی نیز باید در اتاق کودک نصب شود. این کار موجب می‌شود که کودک با حیوانات آشنا شود و در آینده رفتار مناسبی با آن‌ها داشته باشد.

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.