سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
کالا برای:

تابلو دایره

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تابلو دایره 

تابلو دایره مانند سایر شکل‌های هندسی که برای بوم به کار می‌رود، در برخی از انواع تابلو دیواری کاربرد دارد. تابلو گرد نمادی از حرکت به جلو و پویایی است. بنابراین شکل و فرم بوم نیز می‌تواند روی مفهوم کلی یک اثر دکوراتیو، تاثیرگذار باشد. انتخاب یک نقاشی با بوم گرد می‌تواند برای یک فضای کوچک یا بزرگ انتخاب مناسبی باشد. در هر صورت هنگام خرید تابلو باید به فرم آن توجه شود. در هنرهای تجسمی دایره به عنوان نمادی از زمان و حرکت شناخته شده است. برای این شکل هندسی، آغاز و پایانی نمی‌توان در نظر گرفت. منظور از این مفاهیم همان مبدا و مقصد است. به همین دلیل تابلو دایره را نمادی از زمان می‌دانند. وحدت و ابدیت نیز از دیگر معانی این شکل هستند. بنابراین با انتخاب یک تابلو گرد در واقع، این مفاهیم را نیز در ذهن مخاطب زنده خواهیم کرد. گرد بودن این فرم هندسی موجب شده است که نشان‌دهنده‌ی حرکت اقتصادی باشد. زیرا چرخ را تداعی می‌کند. چرخ نیز نمادی از صنعتگری و تجارت است. تابلو دایره دکوراتیو را می‌توان در ابعاد کوچک و بزرگ سفارش داد.

 

 

قیمت تابلو نقاشی دایره شکل

بسیاری از طرح‌های گرافیکی، نقاشی و عکس روی انواع تابلو دایره چاپ می‌شوند. انتخاب نوع بوم بستگی به نظر و سلیقه‌ی مخاطب دارد. قیمت تابلو نقاشی دایره شکل در درجه‌ی اول به ابعاد آن بستگی دارد. زیرا هر چقدر ابعاد یک اثر هنری بزرگ تر باشد، طبیعتا قیمت تابلو گرد نیز افزایش پیدا می‌کند. برخی از افراد بدون شناخت خاصی از مفاهیم اشکال دایره شکل، به این نوع تابلو دیواری علاقه دارند. به همین جهت برای دیزاین فضا و دکوراسیون داخلی از این طرح استفاده می‌شود. طراحان معمولا با توجه به مفهوم یک شکل هندسی از آن در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند. مثلا در فنگشویی، شکل تابلو دکوراتیو تاثیر زیادی در نوع انرژی آن دارد. در نتیجه در هنگام انتخاب طرح‌ها باید به شکل بوم دقت شود. تابلو گرد می‌تواند انتخاب مناسبی برای فضاهای مختلف در منزل باشد.

 

 

تابلو دایره برای پذیرایی

یکی از بخش‌های بسیار مهم از نظر تزئین و دکوراسیون در منازل، اتاق پذیرایی است. در این اتاق می‌توان از انواع تابلو دیواری برای ایجاد یک فضا با فنگ شویی استفاده کرد. تابلو دایره یکی از انتخاب ‌های اصلی برای این بخش است. به طور کلی در منازل ایرانی از طرح دایره برای آینه یا تابلو استفاده می‌شود. از دیرباز در فرهنگ ایرانی به ویژه در معماری، استفاده از اشکال منحنی و خمیده رواج داشته است. گنبد، انواع قوس و طاق در معماری ایرانی همگی بر پایه‌ی شکل هندسی دایره هستند. در نتیجه در بخش‌های مختلف منزل برای زیبایی بیشتر از تابلو گرد استفاده می‌شود. میزان فروش تابلو با این شکل بسیار بیشتر از انواع تابلو مستطیل یا مربع است. دیزاین و طراحی اتاق پذیرایی را می‌توانید به طراحان بسپرید. زیرا این افراد بر اساس اصول و استانداردها، فضای مورد نظر را طراحی می‌کنند.

 

 

خرید تابلو گرد مدرن

خرید تابلو گرد مدرن با توجه به تقاضا و استقبال افراد مختلف از این نوع آثار، بیشتر شده است. حتما می‌دانید که امروزه بیشتر ساختمان‌ها به شیوه‌ی مدرن طراحی می‌شوند. مدرنیسم در تک تک طرح و نقش ‌های مورد استفاده در فضا، به کار می ‌رود. تابلو دیواری نیز به عنوان یک عنصر ضروری، از مدرنیته تاثیر گرفته است. بنابراین از تابلو دایره مدرن در بخش‌های متنوع ساختمان می‌توان استفاده کرد. علاوه بر پذیرایی، در اتاق نشیمن یا خواب نیز می‌توان از بسیاری از آثار نقاشی چاپی با سبک مدرن استفاده کرد. تابلو گرد با توجه به ایجاد حس وحدت و یکپارچگی در فضا، گزینه‌ی مناسبی برای این نوع چیدمان است. تابلو دکوراتیو را می‌توان از بین بوم‌ها متنوع با اشکال هندسی مختلف، انتخاب کرد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.