سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
کالا برای:

تابلو متفرقه

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تابلو متفرقه

در انواع تابلو دیواری چاپی از انواع موضوعات متنوع استفاده می‌شود. گاهی برخی از موضوعات در دسته‌بندی خاصی قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل آن‌ها را در گروه تابلو متفرقه قرار می‌دهیم. به عنوان مثال انواع تابلوهای مفهومی و یا تابلو چشم زخم می‌توانند جزو این دسته قرار بگیرند. موضوع یک تابلو نقاشی می‌تواند کاملا مشخص یا به صورت مفهومی اجرا شود. هنرهای مفهومی (Conceptual arts) اصطلاحی است که به این نوع طرح‌ها گفته می‌شود. شما در هنگام خرید تابلو اولین چیزی را که مشاهده می‌کنید، به عنوان مفهوم اصلی تابلو دکوراتیو در نظر می‌گیرید. حال آن‌که ممکن است هنرمند از عناصر مختلف  به صورت نمادین استفاده کرده باشد. بنابراین باید درک ما ورای آن‌چه باشد که در ابتدای دیدن تابلو نقاشی دیواری مشاهده می‎‌کنیم. این موضوع در هنرهای مفهومی مانند گرافیک، سینما، مجسمه‌سازی و ... نیز دیده می‌شود. تابلو نقاشی چاپی می‌تواند دارای موضوعات متنوع باشد. اما این تنوع در طرح در آثار نقاشی چاپ شده روی بوم بیشتر است. به همین دلیل انواع تابلو چاپی با تنوع بیشتری همراه هستند.

 

 

خرید تابلو دیواری

در هنگام انتخاب و خرید تابلو دیواری برای بخش‌های مختلف در ساختمان باید به حتما به تم فضا توجه شود. این تم می‌تواند تعیین کننده‌ی نوع تابلو نقاشی باشد. در دوره‌ی معاصر از انواع تابلو مدرن با طرح‌های متنوع استفاده می‌شود. این طرح‌های کاربردی شامل موضوعات متفرقه و جذاب هستند. البته این آثار در دسته بندی‌های مختلف در اختیار مخاطب قرار می‌گیرند. یکی از ویژگی‌های این نوع طرح‌ها، سادگی طراحی آن‌ها است. طراح گرافیک با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری می‌تواند انواع طرح‌های مختلف را در زمان بسیار کمی طراحی کند. یک تابلو دکوراتیو حتما نباید با استفاده از مفاهیم پیچیده طراحی شود. در واقع در تولید آثار مدرن، سادگی و عدم پیچیدگی حرف اول را می‌زند. یکی از دیگر نکاتی که در هنگام خرید انواع تابلو نقاشی باید به آن توجه شود، هماهنگی طرح با نوع چیدمان و رنگ مبلمان است. توجه به این عوامل می‌تواند به شما در خرید یک تابلو با مفهوم عمیق کمک کند.

 

 

جدیدترین مدل تابلو دکوراتیو

طرح‌های متنوع که روی بوم نقاشی چاپ می‌شوند، معمولا مطابق با مد روز تغییر می‌کنند. این طرح‌ها ممکن است شامل انواع تابلوهای مفهومی  باشند. در یک تابلو دیواری می‌توان از سبک‌های جدید مانند مدرن، فانتزی و ... استفاده کرد. طرح‌ها و نقوش با این نوع سبک‌ها جزو جدیدترین طرح‌ها محسوب می‌شوند. جدیدترین مدل تابلو را می‌توانید از بین انواع تابلو چاپی انتخاب کنید. مثلا تابلو چشم نظر یک نمونه جدید است که امروزه در تزئین منازل و انواع ساختمان کاربرد دارد. این نوع طرح بسیار قدیمی و مربوط به دوره‌ی باستان است.برخی عقیده دارند که طرح آن از پر طاووس الهام گرفته شده است. در نتیجه برای جلوگیری از چشم زدن از این طرح در انواع تابلو دکوراتیو استفاده می‌شود. معمولا آثار نقاشی چاپی که مفهومی هستند امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند. این آثار برای دیزاین انواع ساختمان مناسب هستند. کاربرد تابلو مدرن و چاپی در معماری داخلی امری انکار نکردنی است. زیرا این نوع تابلوها به فضای مدرن امروزی هویت می‌بخشند.

 

 

قیمت تابلو دیواری

میزان فروش تابلو چاپی با موضوعات متنوع و متفرقه نسبت به سایر آثار هنری بیشتر است. هنگامی که یک خانه را خریداری می‌کنید، اولین عنصر تزئینی که تمایل دارید در آن استفاده کنید، احتمالا تابلو دیواری است. در نتیجه با توجه به قیمت تابلو چاپی، که نسبت به سایر عناصر دکوری ارزان‌تر است، این گزینه پیشنهاد می‌شود. قیمت تابلو می‌تواند بستگی به عوامل متعددی مانند نوع طرح تابلو دکوراتیو و یا کیفیت چاپ داشته باشد. در هر صورت در این نوع تابلو می‌توان از انواع تابلو مفهومی و یا تابلوهای پرفروش مانند تابلو چشم زخم استفاده کرد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.