سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
کالا برای:

تابلو نقشه

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش تابلو نقشه جهان

تابلو نقشه یکی از تابلو چاپی خاص است. این تابلو دیواری طرفداران خاص خود را دارد. ممکن است در این آثار چاپی از نقشه جهان، ایران، تهران و ... استفاده شود. امروزه دکوراسیون داخلی و چیدمان آن اهمیت بسیار زیادی دارد. نقشه‌ی جغرافیایی یا نقشه‌ی کره زمین یکی از محبوب‌ترین نقشه‌ها است که روی بوم نقاشی چاپ می‌شود. ممکن است در برخی از آثار چاپی از نقشه‌هایی با ظاهر قدیمی یا مدرن استفاده شود. اگر از این تابلو دکوراتیو در محل کار استفاده می‌کنید، باید طرح و نقش آن را متناسب با کار خود انتخاب کنید. گاهی تابلو نقشه فقط از دیدگاه هنری و دکوراتیو بودن خریداری می‌شوند. با خرید تابلو می‌توانیم یک فضای هماهنگ با چیدمان و دکوراسیون ایجاد کنیم. هنگام انتخاب تابلو نقاشی باید به طرح و نقش آن دقت شود. طرح نقشه‌ها بسیار تنوع دارد. گاهی از این تابلو نقشه به صورت نمادین برای دیزاین استفاده می‌شود. گاهی نیز می‌توانند جنبه‌ی آموزشی نیز داشته باشند.

قیمت تابلو نقشه جهان

همان‌طور که گفته شد یکی از محبوب‌ترین انواع تابلو جغرافیایی، تابلو نقشه جهان است. تابلو کره زمین با رنگ و شکل مختلف طراحی می‌شود. گاهی اوقات از طرح گسترده‌ی نقشه روی یک بوم مستطیل شکل افقی استفاده می‌شود. برخی اوقات نیز از شکل کره زمین برای نشان دادن قاره‌ها، کشورها و شهرها استفاده می‌شود. قیمت تابلو نقشه با توجه به عوامل مختلف تعیین می‌شود. باید از این مساله مطلع شوید که قیمت تابلوهای چاپی تنها با توجه به ابعاد یا کیفیت چاپ تعیین می شود. زیرا این نوع تابلو دکوراتیو دست ساز نیست و برای چاپ آن‌ها از دستگاه استفاده می‌شود. تابلو اطلس جهان‌نما می‌تواند با روش‌های مختلف ترسیم شود. معمولا از نرم افزارها برای طراحی این نوع نقشه‌ها استفاده می‌شود. تصاویر و عکس‌های با کیفیت بالا برای چاپ روی بوم نقاشی انتخاب می‌شوند. گاهی اوقات تابلو نقشه تنها جنبه‌ی تزئینی دارد. در این صورت دیگر نیازی به نشان دادن جزئیات وجود ندارد. نقشه دکوراتیو جهان گزینه‌ی مناسبی برای مکان‌های رسمی مانند ادارات و شرکت‌های بین المللی است.

 

 

تابلو نقشه دکوراتیو برای دکوراسیون داخلی

همانطور که گفته شد، تابلو نقشه حالت رسمی و اداری داد. در برخی مکان‌های آموزشی مانند مدارس می‌تواند جنبه‌ی آموزشی داشته باشد. اما برای دکوراسیون داخلی منزل می‌توان از نوع دکوراتیو آن استفاده کرد. در این نوع ممکن است به جنبه‌ی آموزشی نقشه توجه نشود. در این حالت تابلو دکوراتیو تنها از نظر زیبایی شناسی در مکان مورد نظر نصب می‌شود. این تابلو به عنوان یک دیوارکوب و تابلو تزئینی استفاده می‌شود. اما استفاده از آن در مکان‌های رسمی ممکن است کاربردی نیز باشد. در هر حال انواع نقشه‌ برای سلیقه‌های مختلف چاپ می‌شود. تنوع این آثار چاپی به قدری زیاد است که مخاطب می‌تواند با توجه به نوع دکوراسیون و متناسب با آن تابلو نقشه را انتخاب کند.

 

 

خرید تابلو نقشه کره زمین

تابلو نقشه کره زمین در واقع همان نقشه جهان است که به صورت شکل کره زمین در تابلو ارائه می‌شود. اگر برای این تابلو بخواهیم مکان مناسبی در نظر بگیریم، اتاق کار بهترین گزینه است. در اتاق کار می‌توان از این تابلو مدرن برای زیبایی بیشتر در کنار کتابخانه استفاده کرد. اگر به جغرافی و شناخت کشورهای مختلف علاقه دارید، این تابلو دیواری می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای طراحی فضا باشد.  نصب یک تابلو دکوراتیو می‌تواند حس و حال فضا را دگرگون کند و تاثیرات مثبتی را روی مخاطب ایجاد کند. تابلو نقشه چاپی گزینه‌ی مناسبی برای علاقه‌مندان به تابلوهای دکوراتیو آموزشی است. این تابلوها علاوه بر جنبه‌ی زیبایی، از نظر علمی، آموزشی و ... نیز می‌توانند مفید باشند. توجه به دکوراسیون داخلی و استفاده از عناصر و المان‌های مرتبط با فضا می‌تواند منجر به ایجاد یک محیط دلنشین برای زندگی شود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.