سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تابلو نقاشی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دسته های پیشنهادی

بهترین و هنری ترین تابلو نقاشی را میتوانید از شرکت دکور آفیس از فعالان بخش دکوراسیون داخلی تهیه نمایید. این شرکت بمنظور احترام به سلایق گوناگون تابلو نقاشی در مدل های متنوع را در شرکت  بفروش میرساند و همچنین با توجه به قیمت مناسب این تابلو ها ارزش خرید بسیار بالایی دارند.

یکی از وسایلی که در منازل و حتی محیط های اداری و کاری میتواند در زیبایی دکوراسیون تاثیر زیادی داشته باشد تابلو میباشد که این تابلو ها نیز به انواع گوناگونی تقسیم بندی میشوند. یکی از انواع تابلو های بسیار زیبا که میتواند نقش مهمی در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی داشته باشد تابلو نقاشی میباشد. تابلو نقاشی همانطور که از نامش پیداست نوعی اثر هنری کار دست میباشد که طرح اجرا شده بر روی آن میتواند هر چیزی باشد. تابلو نقاشی بر اساس تخیل و خلاقیت نقاش از طرح های گوناگونی بر روی خود برخوردار است و برخی از این طرح ها به حدی زیبا هستند که محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. تابلو نقاشی در سایز و ابعاد گوناگونی نیز طراحی و اجرا میشود که با توجه به متراژ فضای موجود میتوانید تابلو های کوچک و یا با سایز و ابعاد بزرگ را خریداری کنید.

تابلو نقاشی

دکوراسیون  خود را با استفاده از تابلو نقاشی از یکنواختی خارج کنید

برخی اوقات لازم است تا از وسایلی برای دکوراسیون داخلی استفاده شود تا دکور از حالت یکنواختی و کسلی خارج شود. بدین منظور تابلو نقاشی میتواند بهترین گزینه محسوب شود و فضای موجود را از حالت بی روح   و کسل کننده خارج کرده و شادابی و نشاط بسیار زیادی را برای آن ایجاد کند. فضای خالی موجود در دکوراسیون داخلی بهترین مکان برای نصب یک تابلو دکوراتیو میباشد اما باید توجه کنید که استفاده بیش از اندازه تابلو بخصوص برای فضاهای کوچک میتواند نتیجه معکوس داشته باشد . بهتر است تابلوها را با فاصله از یکدیگر نصب کرده و همچنین به تنوع طرح های آن توجه داشته باشید.

تابلو نقاشی را بر اساس سبک دکور انتخاب کنید

یکی از مهمترین نکاتی که برای انتخاب و خرید تابلو نقاشی باید در نظر داشته باشید سبک دکور است که البته برخی این موضوع را در هنکام خرید تابلو نادیده میگیرند که نتیجه ای جز ایجاد جلوه ای متضاد و نا مناسب در پی ندارد. زمانی که برای خرید تابلو نقاشی به یک فروشگاه مراجعه میکنید تعداد زیادی تابلو در مدل  ها و طرح های مختلف را مشاهده خواهید کرد که هر یک از این تابلو ها را نمیتوانید  تنها بر اساس سلیقه خود خریداری نمایید. دکوراسیون ها از دو سبک متفاوت برخوردار هستند که یک سبک کلاسیک و سبک دیگر مدرن میباشد که تابلو های نقاشی با سبک مدرن تنها با دکوراسیون های مدرن تناسب دارند و بالعکس تابلوهای نقاشی با سبک کلاسیک نیز برای دکورهای کلاسیک و قدیمی مناسب هستند. اما برای خرید تابلو نقاشی برای دکورهای اداری تنها باید تابلوهای با سبک مدرن را انتخاب کنید زیرا تابلوهای کلاسیک به هیچ وجه مناسب چنین فضاهایی نیستند.

تابلو نقاشی

ابعاد تابلو را جدی بگیرید

در کنار سبک تابلو باید به ابعاد آن نیز توجه داشته باشید. ابعاد تابلو نیز به متراژ منزل و یا محیط کار شما بستگی دارد و بر اساس آن باید بهترین سایز و ابعاد را انتخاب کنید. در فضاهای بزرگ که دیوارهای بلند و در تعداد بالا وجود دارد امکان استفاده از تابلو در هر سایز و ابعادی وجود دارد و میتوانید تابلوهای بزرگ را نیز انتخاب و استفاده نمایید اما آیا  میتوان برای فضاها و دیوارهای کوچک نیز از تابلوهای بزرگ استفاده نمود؟ باید بگوییم بر اساس سلیقه خود میتوانید تابلوهای بزرگ را خریداری کنید اما در واقع با این کار خود جلوه بدی را برای دکور خود ایجاد خواهید کرد. برای خرید تابلو نقاشی برای فضاهای کوچک و همچنین فضاهایی که دیوار کمی در اختیار شما قرار میدهد بهتر است تا تابلوهای با ابعاد کوچک و همچنین در تعداد کم را خریداری کنید.

تابلو نقاشی و تناسب آن با شکل دیوار

شکل دیوار می تواند عامل بسیار مهمی در انتخاب و خریداری تابلو نقاشی باشد و دیوارها با اشکال گوناگون این مزیت را ایجاد می کنند تا بتوانید تابلوی مناسب تری را خریداری کنید. برخی دیوارها  افقی شکل و برخی دیگر نیز عمودی شکل هستند که این اشکال دیوارها  را باید در انتخاب تابلو نقاشی در نظر بگیرید. اما سوال اینجاست که متناسب با عمودی و افقی بودن دیوار باید چه نوع تابلویی را انتخاب نماییم؟ برای دیوارهای عمودی باید تابلوهای عمودی شکل و در مقابل برای دیوارهای افقی نیز تابلوهای افقی را خریداری نمایید. اما در کنار عمودی و افقی بودن تابلو بهتر است ابعاد آنرا نیز در نظر داشته باشید و مناسب ترین سایز و ابعاد تابلو را انتخاب نمایید. تابلو هایی که سایز بزرگی را دارند برای دیوارهای بزرگ و تابلوهایی که کوچک سایز هستند را برای دیوار های کوچک انتخاب و خریداری کنید.

ستون ها یکی از مکان های مناسب برای نصب تابلو نقاشی

یکی از مکان هایی که در منازل برای نصب تابلو نقاشی بسیار مناسب است و میتواند جذابیت و زیبایی دکوراسیون را نیز افرایش دهد ستون ها هستند. ستون ها در برخی منازل به صورت مسطح و صاف هستند که این سطح صاف ستون ها شرایط ایده آلی را برای نصب تابلو میسر میکند. با نصب تابلو نقاشی بر روی ستون ها  امکان دیده شدن تابلو را نیز بسیار افزایش خواهید داد زیرا ستون ها بیشتر از دیگر بخش ها و دیوار ها در معرض دید قرار دارند و میتواند  نظر مخاطب را بیش از بیش به خود جلب کند. البته برای انتخاب تابلو نقاشی مناسب برای ستون ها بهتر است تابلوهایی را انتخاب کنید که از عرض و پهنای بزرگ تری از ستون ها برخوردار نباسند و به خوبی عرض ستون را در بر بگیرند. شاید ارتفاع تابلو ها برای استفاده بر روی ستونها چندان اهمیتی نداشته باشد اما مطمئنا عرض آنها اهمیت زیادی دارد.

تابلو نقاشی

به سقف ها در خرید تابلو توجه کنید

یکی از مواردی که باید برای خرید تابلو نقاشی به آن توجه کنید سقف ها هستند. سقف ها نیز میتوانند تاثیر زیادی را بر روی خرید تابلو داشته باشند و بهتر است این موضوع را به هیچ وجه نادیده نگیرید. اگر سقف فضای مد نظر شما که قصد دارید تا تابلو را در آن نصب کنید بلند و البته طاقی شکل میباشد پس در نتیجه بهتر است تا تابلو های بزرگ را انتخاب کنید که بتواند بیشتر فضای دیوار را بپوشاند.  اما در صورتیکه سقف فضای موجود کوتاه است باید یک تابلو با شکل افقی را خریداری کنید تا بتواند سازگاری بهتر و بیشتری را نیز پیدا کند.

ضرورتی نیست تا تابلو نقاشی را بالای دیوار نصب کنید

یکی از اشکالاتی که در هنگام نصب تابلو نقاشی همواره توسط خریدار البته خریداران غیر حرفه ای وجود دارد نصب آن در بالاترین قسمت دیوار میباشد که این کار از لحاظ حرفه ای کاملا نا درست و اشتباه میباشد. برای اینکه بتوانید تابلو نقاشی را در مکانی نصب و مورد استفاده قرار دهید که دید خوبی نیز داشته باشد باید آنرا در وسط دیوار و یا حتی در بخش پایینی و تحتانی دیوار نصب کنید. همچنین امروزه برخی افراد و حرفه ای برای هر چه زیباتر شدن فضای موجود چند تابلوی کوچک را در کنار یکدیگر و به ترتیب از بالا به پایین و با کمی زاویه از یکدیگر نصب میکنند که این کار زیبایی تابلو و در نتیجه دکوراسیون را چندین برابر افزایش میدهد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()