سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس نوع
کالا برای:

تابلو خط

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شرکت دکورآفیس امکان خرید انواع تابلو خط در بهترین و متنوع ترین مدل ها را برای علاقمندان به تابلو فراهم آورده است و میتوانید با انتخاب این شرکت نه تنها تابلوهای بسیار خاص و زیبا را میتوانید خریداری کنید بلکه با توجه به قیمت های مناسب این تابلو ها هزینه های خود برای خرید تابلو و زیبایی دکوراسیون را نیز تا حد زیادی کاهش خواهید داد.

با نگاهی به دکوراسیون و محیط و فضای اطراف خود در منزل و محیط کار میتوانید وسایل زیادی را بیابید که هر یک به نوعی میتوانند زیبایی دکوراسیون داخلی  را به همراه داشته باشند. یکی از این وسایل که بر روی دیوار میتواند نظر هر بیننده ای را بخود جلب کند تابلو میباشد که این تابلو ها نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. یکی از انواع تابلو هایی که محبوبیت بسیار زیادی نیز دارد و جزو آثار هنری نیز محسوب میشود تابلو خط میباشد. تابلو خط به جای تصویر چهره و یا منظره از انواع نوشته ها و جملاتی که میتواند در قالب شعر و یا سخنی از بزرگان باشد بر روی خود بهره میبرد. تابلو خطاطی، خط و نقاشی و تابلو نستعلیق از انواع تابلوهای خطی هستند که هر یک از زیبایی و جذابیت خاص خود برخوردار هستند.

تابلو خط

تابلو خطاطی بهترین گزینه برای علاقمندان به شعر 

از انواع تابلو خط که میتواند برای علاقمندان به شعر و همچنین افرادی که دستی بر شاعری دارند بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد تابلو خطاطی است. تابلو خطاطی از انواع تابلو هایی است که محتوای آن از اشعار و یا جملات پر مغز  و مفهومی که شاعران سروده اند الهام گرفته شده است. تابلو خطاطی میتواند بصورت چاپ شده نیز باشد. تابلو خطاطی نسبت به هنر نقاش میتواند در جذب مخاطب تاثیر زیادی داشته باشد. برخی از تابلو خطاطی ها هستند که توسط نقاشان حرفه ای خلق شده اند که این موضوع میتواند در جذب هر چه بیشتر مخاطب نقش بسزایی داشته باشد و بیش از بیش او را جذب خود کند.

تابلو خط نقاشی ترکیبی از نقاشی و خطاطی

از انواع تابلو خط هایی که بصورت ترکیبی اجرا و خلق میشوند تابلو خط و نقاشی میباشد که نقاش برای خلق آن از دو هنر خطاطی  و همچنین نقاشی بهره میبرد. در واقع نقاش برای خلق تابلو خط  و نقاشی  باید در هر دو زمینه یعنی نقاشی و همچنین خطاطی مهارت لازم و کافی را داشته باشد و صرفا یکی از آنها کافی نخواهد بود. تابلو نقاشی برای افرادی که هم به هنر نقاشی و هم به خطاطی علاقمند هستند بسیار مناسب و جذاب میباشد و جالب است بدانید نسبت به دیگر تابلو ها طرفداران سرسخت بیشتری دارد. در خلق تابلو خط و نقاشی به گونه ای عمل میشود که نقاشی و همچنین خطاطی با یکدیگر آمیخته شده و یک مفهوم واحد را به مخاطب انتقال دهند. در برخی از تابلوها خط بیشتر از نقاشی قالب بوده اما در برخی دیگر عکس این قضیه وجود دارد که بهترین حالت آن استفاده از نقاشی و خطاطی به یک میزان میباشد.

تابلو خط

تابلو نستعلیق از محبوب ترین تابلو خط ها

یکی از انواع تابلو خط که توانسته محبوبیت زیادی را در میان علاقمندان به تابلو های خط بدست آورد تابلو نستعلیق میباشد. تابلو نستعلیق از انواع تابلو هایی است که نقاش از خط  نستعلیق و زیباترین خطوط برای خلق تابلو بهره میبرد. البته مهارت نیز در خلق این نوع تابلو بسیار حائز اهمیت است و تابلوهایی بیشترین طرفدار را دارند که علاوه بر  محتوا و مضمون خود به زیبایی و با دقت و وسواس بسیار تمام ترسیم شده باشند. تابلو نستعلیق در بهترین و زیباترین مدل ها را  میتوانید از فهام در که تنوع زیادی از تابلو را بفروش میرساند خریداری کنید.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 7 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

لطفا جهت سفارش محصول صرفا از طریق واتساپ یا تلگرام، به شماره 09104962527 اقدام نمایید.