سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

گوی کریستالی فنگ شویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

استفاده از برخی از نمادهای فنگشویی مانند کوی کریستالی قدمتی بسیار زیاد دارد. گوی کریستالی فنگ شویی به عنوان یک محفظه انرژی و ابزاری برای به دست آوردن اطلاعات مخفی، برای پیش بینی آینده یا دسترسی به گذشته نیز کاربرد داشته است. شکل کروی گوی کریستالی موجب شده است که سرشار از انرژی باشد.

این شکل هندسی برتر و مقدس، انرژی نور را در حرکتی هماهنگ از خود عبور می دهد. به منظور دور کردن انرژی منفی یا برقراری آرامش می توانید از این گوی در بخش های مناسب منزل استفاده کنید. به عنوان مثال قرار دادن یک گوی کریستالی کوارتز می تواند در اتاق نشیمن موجب  تقویت انرژی مثبت شود. علاوه بر منازل امکان استفاده از گوی کریستالی فنگ شویی در مکان های تجاری نیز وجود دارد.

در بخش جنوب غربی برای منطقه عشق و ازدواج می توانید از گوی کریستالی استفاده کنید. این بخش ها اغلب نیاز دارند که نور و انرژی بیشتری در آنها در جریان باشد. برای رشد شخصی، بخش شمال شرقی انتخاب مناسبی برای استفاده از گوی است. جهت تقویت خلاقیت در کودکان نیز بخش غربی را می توان برای قرار دادن گوی کریستالی فنگ شویی مورد استفاده قرار داد. یکی از مکان های دیگر برای قرارگیری گوی کریستالی، بخش مرکزی پلان و قلب خانه است!

باید به این نکته توجه کنید که گوی های کریستالی که اغلب از طریق معادن کشورهایی مانند هند و برزیل استخراج می شوند، هر کدام دارای خاصیت مختلفی هستند. گوی های روشن، دودی، سیاه، گل رز و ... هر کدام برای دریافت یک انرژی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. در بین انواع گوی کریستالی، گوی شفاف درمانگر اصلی است می توان با استفاده از آن انرژی مثبت را در فضاهای مختلف ایجاد کرد. به منظور دستیبابی به اهداف و موفقیت می توانید از گوی کریستالی فنگ شویی استفاده کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()