سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

کدو قلیانی فنگشویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

    کدو قلیانی فنگشویی (هولو)

یکی از دیگر از لوازم فنگ شویی، کدو قلیانی یا هولو است. علت نامگذاری آن نیز شکل ظاهری این نماد است که صورت قلیان می باشد. این نماد مقدس است زیرا که درمانگر می باشد و انرژی منفی را دور و انرژی مثبت را افزایش می دهد. این نماد می تواند موجب افزایش طول عمر، دور کردن بیماری، اقبال و خوش شانسی شود. به همین دلیل بهتر است کسانی که بیماری دارند یا مسن هستند، این نماد را با خود به همراه داشته باشند. به طور کلی کدوها در فنگشویی اهمیت زیادی به دلیل درمانگر بودن و داشتن انرژی چی دارند.

 

در سال 2023 بهتر است از کدوی فلزی یا برنجی در بخش شمال غربی، شرق و جنوب غربی استفاده شود. کدو قلیانی فنگشویی یکی از لوازم فنگشویی به شمار می آید. زوجین نیز می توانند از 2 کدوی فلزی بالای تخت استفاده کنند که موجب ایجاد آرامش و خواب راحت می شود. در سال 2023 بهترین مکان نصب کدو قلیانی، بخش شرقی است که در آن ستاره نحس و سایه شماره 2 قرار دارد. این ستاره می تواند به سلامتی آسیب بزند و از همین رو کدو قلیانی را باید در این بخش مورد استفاده قرار داد.

همچنین در بخش شمال غربی با وجود ستاره نحس و سیاه شماره 5 که موجب کارهای دادگاهی یا اتفاقات ناگوار برای خانواده و نان آور خانواده می شود،  می توانید از نماد کدو قلیانی استفاده کنید. این نماد در سال 2023 بهتر است به صورت فلزی مورد استفاده قرار بگیرد. 

ما در مجموعه دکورآفیس در حال حاضر دو مدل کدو قلیانی یا کدو قلیانی هولو را در سایز های 5 و 7 سانتی ارائه می کنیم. مدل 5 سانتی را می توانید به عنوان آویز، گردنی و یا جا سوئیچی به همراه داشته باشید. علاوه بر نصب آن در بخش شرقی و شمال غرب می توانید از آن برای اتاق مطالعه فرزندان، والدین و یا اتاق مدیر عامل ها نیز استفاده کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()