سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

هرم فنگشویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از شکل های هندسی که از آن به صورت اکسسوری یا نماد در منزل می توان استفاده کرد، هرم فنگشویی است. این شکل هندسی می تواند موجب اتصال انرژی زمین به آسمان ها شود. در نتیجه امکان ارتباط با قدرت های برتر نیز فراهم می شود و می تواند موجب انتقال انرژی از سیارات و اجرام آسمانی به زمین شود! این نماد حتما باید دارای یک محفظه ورودی و خروجی باشد که بتوان کاغذ آرزوها را در آن قرار داد. این کاغذ بعد از اتمام مدت زمان تعیین شده از هرم فنگشویی خارج می شود. باید به این نکته توجه کنید که در صورتی که هرم دارای محفظه نباشد برای انجام تکنیک های فنگ شویی مناسب نیست.

هرم های کوچک در سایز های 2، 3 و 4  را می توان به صورت فلزی و به عنوان اکسسوری، برای بالا بردن انرژی مثبت مورد استفاده قرار داد. در سال 2023 بهتر است از هرم فلزی در بخش شمال غربی استفاده شود. این کار تاثیر زیادی در جذب آرزوها دارد. در بخش های غرب، شمال و جنوب نیز می توان از هرم چوبی استفاده کرد. بخش جنوب غربی و شمال شرقی نیز مکان مناسبی برای نصب هرم کریستالی هستند.

همانطور که می دانید بهترین مکان برای بهبود روابط عاطفی، بخش جنوب غربی است؛ اما بهترین مکان برای جذب تمامی خواسته ها و آرزوها، شمال غربی می باشد که می توانید از هرم فنگشویی در این جهت ها استفاده کنید. از هرم درمانی و از شکل و ساختار آن برای درمان بیماری استفاده می شود. این ساختار فوق العاده می تواند منجر به گردش انرژی شود و به همین دلیل در درمان بیماری کاربرد دارد.

طبق مطالعاتی که انجام شده است، اشکال هرمی می توانند انرژی های الکترومغاطیسی سیارات، ستاره ها و ... را جذب کنند. حرکت انرژی از پهلوهای هرم به راس آن است. این انرژی تجمیع شده در یک نقطه به آن نقطه از بدن که نیاز به انرژی دارد منتقل می شود.

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()