سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

محصولات و لوازم فنگ شویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

 

لوازم فنگ شویی شامل محصولاتی هستند که می‌توان از آنها به عنوان اکسسوری و دکوری در چیدمان، استفاده کرد. برخی از وسایل فنگ شویی کاربرد بیشتری دارند و به همین دلیل از فروش بالایی برخوردار هستند. سکه ایچینگ، کدو قلیانی، هرم، وزغ سه پا، بادزنگ و گوی کریستالی جزو این دسته از لوازم هستند.

تمامی وسایل و اجسام در اطراف ما دارای انرژی هستند. در فنگ شویی برخی از نمادها می توانند منجر به دفع انرژی منفی شوند. از این رو در این فن باستانی از گذشته تا به امروزه برای به گردش درآوردن انرژی از نمادهای مختلف استفاده شده است. این فن تنها مربوط به کشور چین نیست و شامل فرهنگ و تمدن تمامی کشورهای آسیا شرقی می شود. البته امروزه در سراسر دنیا، حتی در خاورمیانه نیز شاهده استفاده از لوازم فنگ شویی در دکوراسیون داخلی هستیم. این لوازم در معماری و دکوراسیون نقش بسیار پررنگی دارند.

علاوه بر لوازم فنگشویی می توان نمادهای آن را به صورت اکسسوری به همراه داشت. مثلا از کدو قلیانی در اندازه نسبتا کوچک می توان به عنوان آویز و گردنی استفاده کرد. این نماد به صورت جاسوئیچی نیز قابل استفاده است. در واقع این قابلیت در تمامی نمادهای فنگ شویی وجود دارد. بیشتر افراد به دنبال جذب ثروت، برکت و پول هستند. نمادهای متنوعی وجود دارند که با جانمایی درست در فضای معماری، می توان از آن ها برای جذب ثروت استفاده کرد. به عنوان مثال سکه ایچینگ یکی از لوازم فنگشویی برای جذب ثروت است.

در صورت عدم اطلاع از جهت مناسب برای قرار دادن لوازم فنگشویی نمی توان انتظار داشت که انرژی لازم در فضا به گردش درآید. به همین دلیل هر نماد و لوازم باید با توجه به نوع کاربرد آن، در جهت مناسب نصب شود. جهت های مختلف اصلی در یک پلان شامل شمال، جنوب، غرب، شرق و فرعی شامل شمال غربی، شمال شرقی، جنوب غربی و جنوب شرقی هر کدام دارای یک عنصر خاص هستند که باید با عنصر نماد مورد نظر هماهنگ باشد. در این صورت با نصب یا قرار دادن درست لوازم مورد نظر، می توان از نتایج گردش انرژی، رسیدن به خواسته ها و آرزوها، موفقیت و کامیابی، جذب ثروت و برکت، استفاده کرد.

پیشنهاد می شود که قبل از خرید لوازم فنگ شویی کاربرد هر یک را به درستی بدانید. این لوازم ممکن است هر ساله نیازمند قرارگیری در جهت خاصی باشند. از این رو داشتن دانش کافی در زمینه کاربرد و جهت قرارگیری می تواند به شما در یک انتخاب درست کمک کند. در ادامه با برخی از لوازم فنگشویی آشنا خواهیم شد.

 

انواع لوازم فنگشویی

همانطور که گفته شد لوازم فنگشویی هر کدام به عنوان یک نماد برای جذب انرژی مثبت یا دور کردن انرژی منفی کاربرد دارند. به همین دلیل کاربرد هر کدام می تواند با دیگری کاملا متفاوت باشد. انواع لوازم فنگ شویی را در ادامه ذکر خواهیم کرد و یک توضیح مختصر در مورد هر یک خواهیم داد.

 

سکه ایچینگ جذب ثروت فنگشویی 

سکه ایچینگ جذب ثروت فنگشویی یکی از لوازم و اکسسوری های کاربردی برای به گردش انداختن انرژی مربوط به جذب ثروت، پول و برکت در زندگی است. کاربرد آن نیز بیشتر برای کیف پول، زیر فرش، پشت در منزل، گاو صندوق و ... است. برای این کار باید با وجه رویی در موارد ذکر شده قرار بگیرد. وجه رویی آن نماد یانگ و زیرین نماد یین است.

 

کدو قلیانی فنگشویی

یکی دیگر از لوازم فنگشویی پرکاربرد، کدو قلیانی یا هولو است. این درمانگر به عنوان نمادی مقدس برای دفع انرژی منفی، افزایش طول عمر، خوشبختی و اقبال و ... کاربرد دارد. بهتر است در سال 2023 از کدوی قلیانی برنجی یا فلزی استفاده شود. مکان نصب آن نیز باید در جهت شمال غربی، شرق و جنوب شرقی باشد.

 

هرم فنگشویی

هرم یکی از نمادهای پرکاربرد در سرزمین مصر است. همانطور که می دانید از این حجم هندسی برای ساخت اهرام مصر نیز استفاده شده است. رمز و رازهای زیادی در مورد هرم وجود دارد. در فنگ شویی برای رسیدن به آرزوها می توان از لوازمی مانند هرم فنگشویی استفاده کرد.

 

گوی کریستالی شفاف فنگشویی

گوی کریستالی یکی از لوازم فنگشویی است که در جهات جنوب غربی، شمال شرقی، غرب و مرکز قابل استفاده است. گوی کریستالی شفاف به عنوان یک درمانگر کلی در این فن باستانی شناخته شده است که می‌توان برای دستیبابی به اهداف از آن استفاده کرد.

 

وزغ سه پا جذب ثروت فنگشویی 

نمادهایی که موجب جذب ثروت می‌شوند در فنگ شویی زیاد هستند. یکی از لوازم فنگشویی که می توان از آن به عنوان یک دکوری در منزل نیز استفاده کرد، وزغ سه پا است. با استفاده از این نماد و نصب آن در جهت مناسب می توانید در راستای جذب ثروت انرژی مثبت را جذب کنید.

 

بادزنگ یا بادآویز طلایی فنگشویی

نماد بادزنگ یا بادآویز طلایی به عنوان یکی از محبوب ترین لوازم فنگشویی شناخته شده است. این درمانگر اساسی می تواند به منظور جذب ثروت و موفقیت، پیشرفت در کسب و کار بانوان، روابط عاشقانه و ... کاربرد داشته باشد. انواع مختلف چوبی، فلزی، سفالی و چینی آن وجود دارند.

 

خرید لوازم فنگشویی

به منظور خرید لوازم فنگشویی می توانید به سایت دکورآفیس و بخش فروشگاه مراجعه کنید. این مجموعه علاوه بر طرح های متنوع با موضوع نمادهای فنگ شویی، در حال حاضر وسایل و محصولات مربوط به این فن باستانی را نیز ارائه می کند. امکان خرید لوازم فنگشویی پرفروش از طریق سایت نیز فراهم است. لوازم این فن باستانی ممکن است با متریال مختلف و در اندازه های متنوعی باشند. در نتیجه در هنگام خرید باید به این موارد دقت شود.

شما می توانید تنها با چند کلیک، یک نماد را در اندازه مورد نظر خریداری کنید. توصیه می شود به مطالبی در مورد نمادها گفته می شود در این راستا توجه کنید. به عنوان مثال هرم فنگ شویی در ابعاد بزرگ تاثیرگذاری بیشتری دارد. در واقع برای رسیدن به آرزوها می توان از احجام هندسی هرمی شکل با اندازه بزرگ استفاده کرد. با وجود خرید آنلاین، در کوتاه ترین زمان امکان خرید لوازم فنگشویی وجود دارد. در نتیجه نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه نیز نیست. در حال حاضر علاوه بر خرید اینترنتی، امکان خرید به صورت حضوری نیز وجود دارد.

 

قیمت لوازم فنگشویی

 

همانطور که گفته شد نماد های پرکاربرد فنگشویی به صورت محصول نیز قابل خریداری هستند و با توجه به اندازه و ابعاد قیمت گذاری می شوند. به عنوان مثال شما می توانید کدو قلیانی را در اندازه های 7 و 5 سانتی خریداری کنید. مدل 5 سانتی به عنوان اکسسوری مانند آویز، گردنی و جا سوئیچی کاربرد دارد. در نتیجه به دلیل کوچک تر بودن، قیمت کمتری نیز دارد. کلیه محصولات سایت دکورآفیس دارای قیمت مقرون به صرفه، کیفیت بالا و تنوع هستند. در نتیجه مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را با توجه به بودجه، خریداری کنند.

 پیشنهاد می شود که در هنگام خرید لوازم به ابعاد و اندازه آنها دقت شود. این مورد می تواند تاثیر زیادی در قیمت لوازم فنگشویی داشته باشد. برخی از لوازم دارای اندازهای متنوعی هستند. مثلا هرم فنگ شویی در سایز های 2، 3 و 4 ارائه شده است. با توجه به مطالب ذکرشده پیشنهاد می شود که این نماد در اندازه بزرگ خریداری شود تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. تنوع لوازم موجب شده است که طرفداران فنگ شویی ترجیح دهند که از بین نمادها، با توجه به سلیقه خود انتخاب بهتری داشته باشند.  

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()