سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

شمش طلا دکوری یا کشکول ثروت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

شمش طلا دکوری فنگ شویی یا کشکول ثروت یکی از لوازم فنگ شویی است که به عنوان نمادی از برکت، فراوانی و روزی شناخته می‌شود. این شمش طلایی را می‌توانید در بخش جنوب شرقی پلان مورد استفاده قرار دهید. مکان استفاده از آن می تواند خانه یا محل کار باشد. اغلب در محیط کار این نماد را روی میز کار، در جهت ذکر شده قرار می دهند. کاسه ثروت از آلیاژ برنجی ساخته می شود که با رنگ طلایی پوشش داده می شود. همانطور که می دانید لوازم فنگشویی دارای تنوع بسیار زیاد هستند. بیشتر نمادهای این فن باستانی با جذب ثروت مرتبط هستند. این نماد نیز بدین منظور کاربرد دارد و می توانید از آن برای جذب انرژی مثبت و فراوانی استفاده کنید. امروزه نمادهای قدیمی فنگ شویی در اندازه و ابعاد متنوع تولید می شوند و می توان از آن ها به منظور تزیین فضا استفاده کرد.

با خرید شمش طلا دکوری فنگ شویی می توانید شاهد افزایش رزق و روزی و دارایی باشید. جنوب شرقی مکان مورد نظر تنها بخش مناسب برای قرار دادن این نماد می باشد. در غیر این صورت نباید انتظار داشته باشید که این نماد بتواند انرژی فراوانی و برکت را در فضا به حرکت درآورد. اگر به نوع طراحی کاسه یا کشکول ثروت توجه کنید، لب های خندان برای شما تداعی می شود. به همین دلیل این نماد می تواند سبب انبساط خاطر گردد. روی این نماد اغلب از کلمه فوک به معنای خوشبختی استفاده می شود. در نتیجه تاثیرگذاری آن بسیار بیشتر خواهد شد. شمش طلایی رنگ دکوری در چین و کشورهای شرقی آسیا، کاربرد بسیار زیادی دارد و بسیاری بر این عقیده هستند که این کشکول می تواند شانس و ثروت را در زندگی جاری کند.

مکان مناسب برای کشکول ثروت کدام بخش است؟

در جهت جنوب شرقی که به گوشه ثروت نیز مشهور است، می توان از نمادهایی استفاده کرد که در جهت جذب برکت و فراوانی کاربرد دارند. از این رو توصیه می شود که شمش طلا دکوری فنگ شویی را نیز در این بخش جانمایی کنید. فرقی ندارد فضای مورد نظر چه کاربری داشته باشد. برای انواع کاربری مانند مسکونی و تجاری نیز می توانید در جهت تقویت انرژی ثروت از این نماد استفاده کنید. علاوه بر این بخش ورودی خانه که محل ورود انرژی می باشد، مکان دیگری برای قرار دادن کشکول ثروت است. در صورتی که قصد دارید در کسب و کار خود پیشرفت کنید، بهتر است این نماد فنگ شویی را در محل کسب نیز به کار ببرید. زیرا می تواند موجب افزایش فروش و سود چند برابر شود!

یکی دیگر از بخش هایی که می توان از این شمش طلایی رنگ در آن استفاده کرد، جهت شمال غربی پلان است. این بخش نیز جهت مناسبی برای قرار دادن کشکول ثروت در جهت حمایت مالی و شانس درآمد بیشتر تلقی می شود. در صورتی که  قصد دارید شمش را در مکان هایی مانند آشپزخانه و حمام قرار دهید، به هیچ عنوان آن را روی زمین نگذارید. توجه به همین نکات می تواند به شما در چیدمان و دریافت انرژی کمک کند. 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()