سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

سکه ایچینگ فنگشویی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از اکسسوری های پرکاربرد و محبوب در فنگ شویی، سکه ایچینگ است. سکه ایچینگ فنگشویی ثروت را می توانید در کیف پول، گاو صندوق، زیر فرش و یا در بخش های ثروت منزل قرار دهید. جهت مناسب برای قرار دان آن، در سال 2023 بخش غربی پلان است. همچنین بخش جنوبی و یا جنوب شرقی می توانند مکان مناسبی برای قرار دادن این سکه باشند. این سکه می تواند انرژی ثروت، برکت و پول را در فضا به گردش درآورد. مدیرعامل ها و کارمندان می توانند از آن در جهت جنوب شرقی میز کار خود به صورت 3 عددی با روباز قرمز استفاده کنند. با توجه به کوا نامبر هر شخص نیز امکان استفاده از سکه های تکی و 3 عددی وجود دارد.

نمادهای فنگشویی هر کدام دارای ویژگی‌هایی هستند که آنها را نسبت به دیگر نماد ها برتر می کند. مثلا سکه ایچینگ یکی از بهترین نمادها و جزو لوازم فنگشویی محسوب می شود؛ زیرا قسمت بیرونی آن دایره شکل است که نماد آسمان می باشد و قسمت درونی آن یک سوراخ مربع شکل است که نمادی از زمین می باشد. تعامل این دو باهم می‌تواند منجر به ایجاد تعادل بین یین و یانگ شود. در نتیجه افزایش انرژی مثبت، موفقیت و خوش شانسی را در پی خواهیم داشت.

در صورت استفاده از اکسسوری سکه ایچینگ فنگشویی ثروت در گاو صندوق، بهتر است از تعداد 1 ، 3 و 9 عددی استفاده شود. در کیف پول تکی و 3 عددی، در زیر فرش 3 یا 9 عددی به همراه روبان قرمز یا پاکت پول قرمز رنگ استفاده می شود. در صورت استفاده در دسته چک، 3 عددی و در پرونده های قرارداد مالی و کاری و فروش منزل باید از سکه 3 عددی به همراه روبان قرمز استفاده شود.

در صورتی که از آن در کیف پول، پشت در منزل و یا زیر فرش استفاده می کنید حتما باید وجه رویی آن بالا باشد. این وجه با 4 حروف چینی مشخص شده است که نمادی از یانگ است. وجه پایین که با 2 حرف چینی مشخص شده است، نمادی از یین می باشد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()